Haber Sitesi Admin Paneli Buldum

meTR0x

Üye
18 Nis 2016
244
0
Nereye
ilk buluşum daha öncesi kırılmazdı :D burada emeği geçen herkese teşekkürler herşeyi buradan öğrendim ama bir sorum var panele girdim yapacilecekelrim neler sadece fotoğraflardaki şeylerlemi sınırlı ?

Herkese Tekrardan teşekkürler :yo:yo:yo:yo:yo:yo
Not:arkadaşlar şifre ve userpass bende bunlarla sınırlı

Son düzenleme:

Kharry

Üye
25 Nis 2016
211
0
Ben direk fotoğraf yükleme yerlerinden shell atmayı deniyorum ve hiç başaramadığım da doğrudur
Tüm başlıkları silip adını koy resim yerlerinede fotoğrafını at çık kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.