haber sitesinden para kazananlar bakabilir mi?

ceyhun124

Üye
9 Ağu 2011
107
0
Arkadaşlar selamınaleyküm.

İzmir'in bir ilçesinde oturuyorum. İlçemiz sahile yakın ve sürekli gelişmekte olan bir ilçe ve haber sitesi yok ilçemizin.

Html,css,wordpress ve c# ye hakimim. Wordpress kaliteli bir haber teması alayım diyorum lisanslı sağlam bir yerden sonra kendim ufaktan başlarım siteye ilçemiz hakkında haber girmeye geliştirmeye. Tabi sosyal medyada duyurmaya çalışırım siteyi kendimce.zaten belediye başkanı profilinde bi kere paylaşssa siteyi kıyak olur. ee bide onlarla alakalı haber yaptıkça paylaşır onlar zaten.

Belediye başkanı falan tanıdık arkadaşlar. Bu işte ne kadar para kazanabilirim sizce. Yada aranızdan haber sitesi kurup yöneten para kazanan biri üstadımız bana ulaşabilir mi?

Allah razı olsun şimdiden arkadaşlar hepinizden Allah'a emanetsiniz.

[ KONU DÜZENLEME: Arkadaşlar link kısalt para kazan, sitene reklam al para kazan, google reklam gibi yöntemlerin hepsini biliyorum bu işi ciddi manada yapanlar bana ulaşırsa çok makbule geçer kardeşlerim.]

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Site blogger kaynaklı olur muhtemelen. Ve site hitinden vs
para kazanamazsın. Sitende hit olursa senin için iyi olabilir. Açtığın siteye reklam ekleyerek siteye uğrayanların tıklamasını sağlamalısın. Bunu da giriş ekranina ekler ve ' DESTEK OLMAK IÇIN GUNDE 1-2 DEFA TIKLAYINIZ. ' gibi yazılar bırakırsanız kazanım, gelir elde edebilirsiniz..

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Tabiki kazanirsiniz,

Misal sitenin boş alanina link tl veya link kisaltma servisinden birini ekleyin haberi okurken 2 dakika sonra otomatik o linke gitsin ordanda para gelir adsense eklersiniz ordanda gelir siteden para kazanma egitim kitaplari var oneririm.

ceyhun124

Üye
9 Ağu 2011
107
0
Site blogger kaynaklı olur muhtemelen. Ve site hitinden vs
para kazanamazsın. Sitende hit olursa senin için iyi olabilir. Açtığın siteye reklam ekleyerek siteye uğrayanların tıklamasını sağlamalısın. Bunu da giriş ekranina ekler ve ' DESTEK OLMAK IÇIN GUNDE 1-2 DEFA TIKLAYINIZ. ' gibi yazılar bırakırsanız kazanım, gelir elde edebilirsiniz..

hocam çok sağlam bir script baya araştırdım blogger tarzı bi script değil. Reklam amaçlı olmasın diye burdan link veremicem ama özelden atayım size linki bakın bi temaya.

Tabiki kazanirsiniz,

Misal sitenin boş alanina link tl veya link kisaltma servisinden birini ekleyin haberi okurken 2 dakika sonra otomatik o linke gitsin ordanda para gelir adsense eklersiniz ordanda gelir siteden para kazanma egitim kitaplari var oneririm.

Hocam o yöntemlerin hepsini biliyorum. Çok fazla inşaat firması var burda onlarda reklam verir diye düşünüyorum siteye. Ne kadar bir gelir elde edebilirim acaba aylık onları merak ediyorum. Sizede özelden msj atıcam hocam temanın linkini.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.