Hack Camiasının Bir Yıldızı Daha Söndü

The Gölge

Katılımcı Üye
16 May 2019
878
3
1,751
Saldırı Timleri Grup Komutanlığı
7x4yr52.gif

Hack Camiasında Bilinen Birlikte Bir Çok Operasyonlara Katıldığım Can Yoldaşım @P4$A İllegali Bıraktığını Açıkladı Bende Onun Gidişi Şerefine Ona Yaraşır Profesyonel Olmasa da Manevi Değeri Çok Büyük Olan Bir Edit Hazırladım.

Racon Bitmiştir Herkes Mezarın da Huzurla Uyuyabilir...

Son düzenleme:

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
2
555
30
root
7x4yr52.gif

Hack Camiasında Bilinen Birlikte Bir Çok Operasyonlara Katıldığım Can Yoldaşım @P4$A İllegali Bıraktığını Açıkladı Bende Onun Gidişi Şerefine Ona Yaraşır Profösyonel Olmasa da Manevi Değeri Çok Büyük Olan Bir Edit Hazırladım.

Senin de bıraktığını görmek beni üzdü Gölge. Seviliyorsun can dostum.

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,740
4
1,092
Evren
7x4yr52.gif

Hack Camiasında Bilinen Birlikte Bir Çok Operasyonlara Katıldığım Can Yoldaşım @P4$A İllegali Bıraktığını Açıkladı Bende Onun Gidişi Şerefine Ona Yaraşır Profösyonel Olmasa da Manevi Değeri Çok Büyük Olan Bir Edit Hazırladım.

Gerçekten çok üzüldüm.Kendisinin s400 lere girdiğini bilirim.İsinde çok iyiydi

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,136
10
833
Turkhackteam ve illegal ha?
gülsem mi ağlasam mı bilemedim dostum kusura bakma.

Ulpow71

Yeni üye
4 Ocak 2020
29
19
2000-2001-2002 yıllarında ilk ne yalan söyleyim imt ile tanıştım arkasından sayılı sitelerde bulundum

P4$A arkadaşımıza hak veriyorum biryerlerde bırakmak zorunda kalıyorsunuz istemesenizde birakmak zorundasınız o yüzden normal hayatında başarılar dilerim inşallah bu hayatta ne kadar hayallerin varsa hepsi olması dileğimle

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Buna yakılır, 2018 de ayrıldığımız da bize bişey yapmadılar üzdü.. demek ki iyi beceremiyor muşuz :D

P4$A

Uzman üye
13 Tem 2021
1,489
9
2,826
23
";-alert(1)-//
Gerçekten çok üzüldüm.Kendisinin s400 lere girdiğini bilirim.İsinde çok iyiydi
Eyw da s400 olayı yanlış
Turkhackteam illegaldir nedeni ise Unicef gibi kurumları hacklemesidir
Eyw
P4$A arkadaşımıza hak veriyorum biryerlerde bırakmak zorunda kalıyorsunuz istemesenizde birakmak zorundasınız o yüzden normal hayatında başarılar dilerim inşallah bu hayatta ne kadar hayallerin varsa hepsi olması dileğimle
Herkesin Bir Emeklilik Zamanı Geliyormuş
Buna yakılır, 2018 de ayrıldığımız da bize bişey yapmadılar üzdü.. demek ki iyi beceremiyor muşuz :D
Abi o videoları çıkarmıyor gölge (Senin değerini bilmeyen kendi ayıp etmiştir) , @The Golge Buraya Güzel Bir Video At Hemen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.