Hack Dışı İlgin Bir Konu

kemosen

Katılımcı Üye
25 Eki 2013
369
0
Merhaba saygı değer Turkhackteam üyeleri Ben bir ismigereksiz şehrin anadolu öğrt. lisesinde okumaktayım B şubesindeyim A Şubesinde Güzel Bi Kız var Ama Açılamıyorum Okulada yeni başladığım İçinKimseye güvenemiyorum Ne yapmalıyım Arkadaşlar Okulda birkaç Ufak projeyle beni tüm Okul tanıdı hacker felan olduğumu Da O kızı nasıl etkilyecem tek bşaınada gezmiyor hiç napıcam acil yardım lütfennnn

15 Eyl 2012
82
0
Bence , o kızın yakın arkadaşlarından birisiyle arkadaş ol. veya arkadaşsan rica et ve ona konuşmasını söyle.Herkes böyle yapar ;) en iyi yöntemdir. Ve biraz açıldıkatn sonra Git Konuş Çekinme Sevmek ayıp değil..

kemosen

Katılımcı Üye
25 Eki 2013
369
0
Arkadaşlar Kimseye güvenemiyorum Okul İçinde yayarlar diye daha Kimse birbirne ısınmadı alışmadı yaptığım Hackler Defacer Olarak değil Donanımsal Olarak neyse ne oraları gçin işte tüm 9 lar hacker oldumu biliyor tabi o kızda :) ama Arkadaşlarına falan kşmseye güvenimyorum

15 Eyl 2012
82
0
Hmm kardeşim bilemem aslında burdan bişey söyleyemiyorum bilirim yani 9. sınıftasın olur boyle şeyler ;) yakın arkadaşlarına danış burdan bişey düşünemiyorum :(

kemosen

Katılımcı Üye
25 Eki 2013
369
0
Yakın arakdaş yok ya Hep yayıcı felan :) yardım edecek varmı nasıl bir yol İzlemeliyim Gitar Ve Keman Çalıyor Gitar Çaldığımı Çekip Facede Vi sayfaya koydum ama O oO sayafyı beğenmedi nete erişemiyor Herhalde Neti yok ne yapmam lazım reel olucak illa Okuıldaki akıllı tahtalarda Müzikleri felan sildim ama yok yok ne yapmam lazım lütfen :( :(

15 Eyl 2012
82
0
En dogrusu karsina cikip aniden aciklamaniz yada mektup yazin kizlar sever böyle ugraslari
Sakin ucunku kisiyi araniza sokmayin isler sarpa sarar
:D Kardeşim Galiba Hiç Aşık Olmamışsın . O duyguyla karşısına çıkmak ne göz göze bile gelince bi değişik oluyor :) .Onu yapabileceğini düşünmüyorum ama cesareti varsa konuşur . bir de çocuk yayılmasından korkuyormuş arkadaşları yanındaymış tek değil yani .

cCc MeRaL cCc

Uzman üye
19 Nis 2009
1,089
0
Gurbet
:D Kardeşim Galiba Hiç Aşık Olmamışsın . O duyguyla karşısına çıkmak ne göz göze bile gelince bi değişik oluyor :) .Onu yapabileceğini düşünmüyorum ama cesareti varsa konuşur . bir de çocuk yayılmasından korkuyormuş arkadaşları yanındaymış tek değil yani .

Iste ask cesaret ister bunuda kanitlamak gerekli degilmi acik acik söylemesi en dogrusu olur

kemosen

Katılımcı Üye
25 Eki 2013
369
0
Kızın Kalbini Hackleyeceksin , Kimsenin Bilmediği Bi Açığını Bulup Servere Girip Bypass Edeceksin :D
Keşke Öyle birşey Olsa Bypass razıyım :D Ama yok İşte Arkadaş Çevresi Olarak Beni herkes tanıyor Okulda zaten Popülerimde ????? Tabi 9.sınıf olduğum İçin Kimseyle daha tam ısınamadım güvenemedim kimseye Ne yapmam Lazım :D Mektup Koymayı Düşündümde sınıfları Hİç boş Olmuyor :( Beden Eğitimi derslerinde Koyuyum Dİyorum ama :DYine Olmuyor görüyorlar

muhendisbey

Katılımcı Üye
29 Eyl 2013
290
0
paşam boş islerle(hack) ugrasman sana bir sey katmayacak .
Insanlara yarari dokunacak projelerde yer alman seni daha cok gundemde ve akilda tutar...
Ask konusunda kimseye guvenme seviyosan geç karşisina konus.Neyine korkuyosun utaniyosun ? Başkasi araciligi ile giymen seni kizin gozunde özguvensiz gosterir.
Bilgisayar mühendisliği ogrencisi abinden tavsiye....

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Hack işiyle kız tavlanmaz. Biraz iyi giyin sık görün kıza dikkatini çek ilgi duymaya başlar sana merak eder. Azıcıkda gizemli ol. Eger ufak bi ışık varsa gelip kendi senınle konusmak isteyecektır

mehmet t

Katılımcı Üye
31 Eki 2013
626
0
nereye....
Arkadaşlar Kimseye güvenemiyorum Okul İçinde yayarlar diye daha Kimse birbirne ısınmadı alışmadı yaptığım Hackler Defacer Olarak değil Donanımsal Olarak neyse ne oraları gçin işte tüm 9 lar hacker oldumu biliyor tabi o kızda :) ama Arkadaşlarına falan kşmseye güvenimyorum

O zaman II bir arkadaş Edirne kadar sessiz kal derim valla okulda alay konusu olursun bende biliyorum 9. Sinifa geçtiğinde 10,11ler fln yiyecek gibi bakiyolardi :D

JeweLRocK

Üye
6 Ocak 2013
181
0
Merhaba saygı değer Turkhackteam üyeleri Ben bir ismigereksiz şehrin anadolu öğrt. lisesinde okumaktayım B şubesindeyim A Şubesinde Güzel Bi Kız var Ama Açılamıyorum Okulada yeni başladığım İçinKimseye güvenemiyorum Ne yapmalıyım Arkadaşlar Okulda birkaç Ufak projeyle beni tüm Okul tanıdı hacker felan olduğumu Da O kızı nasıl etkilyecem tek bşaınada gezmiyor hiç napıcam acil yardım lütfennnn

En zor hacke gelmissin kardes insanın gönlünü hacklemek zor iştir :mml:mmlonla biraz muhatap kur en yakın arkadaslarını filan bul dolastığı arkadaslarını tanıyan arkadas bul onu biraz güldür vs sonra teklifini et

loost123

Katılımcı Üye
2 Mar 2012
975
0
Frankurt
aşık olmanla herkezin senin hack yapmanı bilmesini bağdaştıramadım :D,kızla sanki gel hack grubu kuralım diyecek,arkadaşlarını tanı,yavaşca onla tanışırsın ztn,ağzını ara,sana karşı ilgisi varsa söyle,yoksa söyleme,manevi sözleri bırak kenara.

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0

Sana Kendi Hayatımdan bir örnek vereyim 2-3 yıl öncesinde 8. sınıfta bir kıza aşık olmuştum aynı senin durumdan hiç bi Samimyetimiz vs yok Neyse işte ben bunun facebook Hesabını buldum Hackledim ardından kızda benim hacklediğimi örendi verdim Hesabı fakkat kızın Hafızasında ona kötülük yapan biri olarak geçtim.

Sende Tıpkı Benim yaptığım gibi kızın sosyal Hesaplarından yada kulandığı birşeyi hackliyeceksin Ama benim gibi kimseye senin hacklediğini söylmeyeceksin ardından 1-2 gün sonra kıza yada onun arkadaşlarına hesabı hacklenmiş sanırsam falan diyeceksin onlarda evet diyecek sonra ben alabilirm Diyiceksin kız Gelip sana Sorucak edicek işte 1 gün sonra hesabı vericeksin Aranızda iyibir bağ oluşacaktır :) ama sakın senin aldığını söyleme :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.