hack eğitii

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Evet paralı, zaten almak istiyorum demişsin o yüzden direk ücretli eğitimlerden bahsetmiş arkadaş. Hem böyle 20 yıldır tekrar eden soruları sorarak bir yere varmazsın, 2021 yılındayız ve hack eğitimi isteyen, hacker olmak isteyen binbir çeşit insan da aynı soruları sordular zamanında, artık bi' dolu da kaynak var internet üzerindei, google'a yazsan zibilyon tane yönlendirici bulursun kendine hacking hakkında makale yazılmış, başlayacaksın bir yerden. MDISEC, Can değer, Utku Şen falan takip et, Can değerin ve Mehmet Dursun hocaların çok güzel eğitim sayfaları var github'da onları bul, makale oku, alanları bölümleri kafanda bir oturt, neler yapılabilir sen ne istiyorsun karar ver, temel düzeyde Network, OS falan öğren bir yazılım dili seçip o dilde baya ilerle böyle böyle zaten kendi yolunu bulmaya başlayacaksın hiçbir kurs, kimse seni tek seferde sona yönlendiremez.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Udemy kaç tl bide ben başlangıç orta diğe gitmek istiyorum beyfendi
Binbir çeşit kurs var her biri birbirinden farklı fiyatlarda, siteye gidip kendiniz baksanız daha doğru olmaz mı sanki? Size verilen ipin ucunu tutmazsanız daha çok uğraşırsınız. Ayrıca bende bir liste paylaştım, Can değerin SSS sayfasında kurs önerileri var, gidip herbirini tek tek inceleyebilirsin de.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.