Hack Eğitim Videoları Hepsi Burda..

KaNuNSuZ65

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
904
1
65 VaN 65
Merhaba Arkadaşlar Hacker eğitimi ile ilgili videolu eğitimleri burda toplamak istedim ve yeni eğitim videoları buldukça bu konu başlığı altında güncelleyeceğim.

Ethical Hacking Ve Güvenlik Eğitim Seti Türkçe tek link indir, Hacking kosunda öğrenebileceğiniz
bir settir, güvenli korunma veya merak ettikleriniz, bu sette toplanmış,
unutmadan hack yasal değildir, başkasına zarar veren zarar görür,

Not: set kırılmış crack içermekte
————————————————————-
Boyut:600MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz
————————————————————–

Ethical Hacking 2 Görsel Eğitim Seti,ücretli satılan görsel videolu eğitim setidir v2 sürümüdür meraklılartı için
eklenmiştir videolar mp4 formatındadır bir çok konu ele alınmış,liste alt sunumdadır tavsiye ile eklenmiştir.

————————————————————-
Boyut:1.17GB
————————————————————–

İskorpitx Hack Eğitim Seti, gerçek orjinal cd setidir ücretli satılan bir set meraklılarına
özeldir dünyaya ün salmış bir tük,set içinde program döküman ve videolar bulunmakta.

NOT: Bazı programlar içeriyor antiler silebilir güvenmeyen indirmesin

————————————————————-
Boyut:260MB
————————————————————–

Hacker’lar Hakkında Bilinmeyen Bilgiler Görsel Eğitim Seti, CHİP Dergisinin hazırladığı kapsamlı settir
Hacker’lar hakkında bilinmeyenleri öğrenebileceksiniz meraklılarına özel.

————————————————————-
Boyut:35MB
————————————————————–

A’dan Z’ye Güvenlik eğitimi Türkçe görsel video eğitim. Hacking nedir? Hacking çeşitleri nelerdir? Korunma yolları nelerdir? gibi uzayıp giden konulardan oluşan bir eğitim setidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
19 Nis 2014
234
0
Ethical hacking de crack sıkıntısı var not defterinde ki kurulum adımlarını izleyerek yaptım fakat. olmuyor

omer1596

Üye
28 Eki 2009
61
0
Ankara
Ellerin dert görmesin. Allah razı olsun. Hepsini inceleyeceğim ilk setten indirmeye başladım linkler sağlamken. THT eğitim setine 100 lira vereceğim onuda alacağım

savas_55

Üye
28 Ocak 2007
152
1
W a r e z şeylerde bu tür bozukluklar olabilir.

Ek olarak yeni başlayanlar için gayet iyi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.