Hack için Laptop önerisi

netshack0001

Yeni üye
12 Ara 2022
3
2
Benim bildiğim hack için laptoplar var ama 5 bin tl üzeri mi bilmem

1) Acer Aspire 5 Slim Laptop
2) Apple MacBook Air Laptop
3) ASUS VivoBook 15 Thin and Light Laptop

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
290
112
Düşsüzler Apartmanı
Arkadaşlar hack için laptop önerisi lazım 5 bin tL. Limitim var..
Dostum casper nirvana c350 önerebilirim hem uygun hemde iş görür. Diğer cevaplarda arkadaslar performans düşüklüğü yaşarsın demiş alakası yok. Çünkü herkesin elinde dört dörtlük bilgisayar olacak diye bi şey yok. 5000 tl ye alabileceğin çok güzel laptoplar var biraz araştırırsan youtube üzerinde bilgisayar önerileri ile ilgili videolar bulabilirsin. İyi forumlar.

medblausac

Yeni üye
11 Ara 2022
14
10
Benim bildiğim hack için laptoplar var ama 5 bin tl üzeri mi bilmem

1) Acer Aspire 5 Slim Laptop
2) Apple MacBook Air Laptop
3) ASUS VivoBook 15 Thin and Light Laptop
Benim laptopum macbook air ama bu işlerle uğraşan bi arkadaşım linuxtan başkasıyla bu işleri yapamazsın demişti macbookla olur mu bu hack işi

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
Benim laptopum macbook air ama bu işlerle uğraşan bi arkadaşım linuxtan başkasıyla bu işleri yapamazsın demişti macbookla olur mu bu hack işi
VirtualBox'dan kurabilirsin.
Dostum casper nirvana c350 önerebilirim hem uygun hemde iş görür. Diğer cevaplarda arkadaslar performans düşüklüğü yaşarsın demiş alakası yok. Çünkü herkesin elinde dört dörtlük bilgisayar olacak diye bi şey yok. 5000 tl ye alabileceğin çok güzel laptoplar var biraz araştırırsan youtube üzerinde bilgisayar önerileri ile ilgili videolar bulabilirsin. İyi forumlar.
Casper alınmaz,2.el ürün kullanıyorlar.

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Sıfır laptop almanızı tavsiye etmem 5 bin lira bandında zaten zor bulursunuz. Bulsanız bile intel caleron işlemcili laptoplar var ekran kartı bile paylaşımlı oluyor işlerinizi halledemezsiniz performans düşüklüğü yaşarsınız. İkinci el özenle temiz şekilde kullanılmış intelin orta nesilli laptoplarına bakmanızı tavsiye ederim.

15 Eyl 2018
219
15
Türkiye
@BlackHat455 Bunu öneririm. Fiyatı 3399 TL (İndirim 30 Ocak'ta bitecek. İndirimsiz fiyatı 4000 TL) Bu fiyata bu özellikleri başka bir yerde bulabileceğinizi sanmıyorum. Windows 10 önceden yüklü olarak geliyor. (Windows 11'e yükseltmek isterseniz TPM 2.0 çipi gerekiyor. Bu bilgisayarda var mı yok mu belirtilmemiş. Yoksa bu çipi almak için bilgisayarcılara sormanız daha iyi olabilir. İnternetten pahalıya gelebilir. Kurulum ekranı gelince kayıt defterine bir değer ekleyerekte bu gereksinimi kaldırıp kurulum yapabilirsiniz ama bunu yaparsanız bilgisayarınız garanti dışı olacaktır.) Hack ve günlük kullanım için fazlasıyla yeterli olacaktır. Ek olarak bir laptop soğutucu standı da alabilirsin istersen böylece yazın sıcak havada bile performans kaybı yaşamazsın. Inca INC-341FXS Ergonomik USB Sessiz Notebook Standı Soğutucu bunu önerebilirim. Fiyatı 207 TL
Ek olarak eğer dışarda taşıman gerekirse ve evde de sağlam bir yerde olsun istiyorsan su geçirmez laptop çantası da alabilirsin. Dexim Basic 15.6 inç Notebook Çantası bunu öneririm. Fiyatı 149 TL
TOPLAM: 3855 TL
Eğer mouse ve mousepad de istersen en yakın bilgisayarcıdan, zincir marketlerden veya ya vatan bilgisayar ya da media markttan alman daha iyi olacaktır internetten daha pahalıya gelebilir çünkü.

Son düzenleme:

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
@BlackHat455 Bunu öneririm. Fiyatı 3399 TL (İndirim 30 Ocak'ta bitecek. İndirimsiz fiyatı 4000 TL) Bu fiyata bu özellikleri başka bir yerde bulabileceğinizi sanmıyorum. Windows 10 önceden yüklü olarak geliyor. (Windows 11'e yükseltmek isterseniz TPM 2.0 çipi gerekiyor. Bu bilgisayarda var mı yok mu belirtilmemiş. Yoksa bu çipi almak için bilgisayarcılara sormanız daha iyi olabilir. İnternetten pahalıya gelebilir. Kurulum ekranı gelince kayıt defterine bir değer ekleyerekte bu gereksinimi kaldırıp kurulum yapabilirsiniz ama bunu yaparsanız bilgisayarınız garanti dışı olacaktır.) Hack ve günlük kullanım için fazlasıyla yeterli olacaktır. Ek olarak bir laptop soğutucu standı da alabilirsin istersen böylece yazın sıcak havada bile performans kaybı yaşamazsın. Inca INC-341FXS Ergonomik USB Sessiz Notebook Standı Soğutucu bunu önerebilirim. Fiyatı 207 TL
Ek olarak eğer dışarda taşıman gerekirse ve evde de sağlam bir yerde olsun istiyorsan su geçirmez laptop çantası da alabilirsin. Dexim Basic 15.6 inç Notebook Çantası bunu öneririm. Fiyatı 149 TL
TOPLAM: 3855 TL
Eğer mouse ve mousepad de istersen en yakın bilgisayarcıdan, zincir marketlerden veya ya vatan bilgisayar ya da media markttan alman daha iyi olacaktır internetten daha pahalıya gelebilir çünkü.
Bilgisayar çok kötü ayrıca TPM 2.0 çipi sonradan takılamıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.