Hack İçin Uygun Telefon Hangisidir ?

16 Eyl 2019
242
7
Kısaca 2 telefon alıcam birini normal kullanıcam diğerini hack için vs kullanıcam hack için kullanabileceğim güzel hızlı bir telefon önerirmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,691
807
Casterly Rock
Cevap: Hacker Telefonu

Merhaba, benim önerim Xiaomi Redmi Note 8 64 GB olucaktır hem fiyatı özelliklerine göre iyi hemde performansı uygun diye düşünüyorum.

Passkey Q

Yeni üye
18 Ocak 2021
8
0
TOI-1231 b
Cevap: Hacker Telefonu

Kısaca 2 telefon alıcam birini normal kullanıcam diğerini hack için vs kullanıcam hack için kullanabileceğim güzel hızlı bir telefon önerirmisiniz

merhaba
bu bütçenize göre değişir fakat benim tavsiyem hack için alabileceğiniz telefonlar şunlar;

samsung galaxy note 20 (note serilerinin akıllı kalemi de var :): ) --- huawei mate 40 pro --- asus ROG phone 3 oyun telefonu diye geçiyor fakat
özellikleri canavar gibi :diablo işinize gayet yarar bence. (ki tavsiyem 7-8k verebilecek durumunuz varsa apple yerine böyle telefonlar daha uygun)

"Xale

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
442
20
Merhaba dostum hack işlemleri için her Android telefonu kullanabilirsin diye düşünüyorum, Termux`u kaldırsa zaten yeter.

S K

Yeni üye
26 Kas 2020
12
8
Yukardaki arkadaşlara istinaden nethunter sayfasında nethunterın desteklediği modelleri alabilirsiniz. Bütçe sıkıntılıysa xiaomi serisini alıp termux üzerinden linux kurabilirsiniz.

22 Şub 2021
219
1
System32
Xiaomi Red Mi serisi bence uygun diğer bir arkadaşımın dediği gibi
NoT:Telefonu daha önce kullananı gördüm kendimde kullandım telefon bence iyi

16 Eyl 2019
242
7
Yukardaki arkadaşlara istinaden nethunter sayfasında nethunterın desteklediği modelleri alabilirsiniz. Bütçe sıkıntılıysa xiaomi serisini alıp termux üzerinden linux kurabilirsiniz.

Nexus 7 mini tablet

Nexus 5

xiaomi red mi 9

Bu üçünü de alsam hack için yeterli olur o zaman:korkmus

Güncel başka fikri olanlar varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

odexed

Yeni üye
10 Mar 2021
26
0
Bence 3-4 gb ram + (Burası önemli: Ufs 2.1 veya 3.0-3.1 depolama çipi olursa gayet hızlı kullanırsın) + sd 665 ve üstü +4000-4500 arası batarya (hızlı şarj olması önemli bazen acil lazım olur) otg destekli, usb port hızı olarak 3.0-3.1 tavsiyemdir ama 2.0 işini görür.

Bu saydığım özelliklerde bir telefonu 2000-2400 tl bandında sıfır kayıtlı olarak bulabilirsin.

Ek olarak aynı paraya 2. el oneplus 6 alabilirsin (Ben bunu öneririm) sd845 +128 hafıza +8 ram var telefonda. Telefon kullanım ömrü bitene kadar hack için yeterli olacaktır. Eksileri: türkiyede saıtlmadı diye biliyorum o yüzden imei sıkıntı çıkarabilir. Başka eksisi yok bana göre. Bu arada oneplus 6 nethunter tarafından resmi olarak destekleniyor.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Entresan bir konu
Yapmak istediklerin yada kafanda düşündüğün
Android üzerinden hangi metot yada uyg ile hack yapmayi planliyorsun.

Normalde romu kötü yavaş olan cihazlar hack ile hizlandirilir ve eylemler yapilir.
Senin düşüncen nedir beklentin yada

16 Eyl 2019
242
7
Entresan bir konu
Yapmak istediklerin yada kafanda düşündüğün
Android üzerinden hangi metot yada uyg ile hack yapmayi planliyorsun.

Normalde romu kötü yavaş olan cihazlar hack ile hizlandirilir ve eylemler yapilir.
Senin düşüncen nedir beklentin yada

Hack için yeterli olan herşeyin olduğu bir telefon ve nethunterı destekleyen telefon istiyorum nexus 5 vs bulmak zor baya

Polhac

Üye
30 Haz 2018
200
0
arkadaşlar ben moderatör değilim. açıklama yapmak bana düşmez lakin bilgisi olmayan tavsiye vermesin.
hack telefonu diye rn8 tavsiye etmişler biri ace2 demiş...
öncelikli olarak yaptığın işleme göre değişir. sen kendi kafanda normal aldığın telefonda da hack yaparsın ama çeşitli sayıda uygulamalar ile olur. veya yapacağınız işleme göre telefon içerisinde farklı bir yol izlersiniz. size tavsiyem. nexus marka telefon almanız. aldıktan sonra telefona çeşitli işlemler yapıp amacınıza ulaşabilirsiniz.
burada dediğimi daha detaylı anlamak için konuyu inceleyebilirsiniz: https://www.turkhackteam.org/google-android/1678363-mr-robotun-kullandigi-pwn-telefonu.html

16 Eyl 2019
242
7
arkadaşlar ben moderatör değilim. açıklama yapmak bana düşmez lakin bilgisi olmayan tavsiye vermesin.
hack telefonu diye rn8 tavsiye etmişler biri ace2 demiş...
öncelikli olarak yaptığın işleme göre değişir. sen kendi kafanda normal aldığın telefonda da hack yaparsın ama çeşitli sayıda uygulamalar ile olur. veya yapacağınız işleme göre telefon içerisinde farklı bir yol izlersiniz. size tavsiyem. nexus marka telefon almanız. aldıktan sonra telefona çeşitli işlemler yapıp amacınıza ulaşabilirsiniz.
burada dediğimi daha detaylı anlamak için konuyu inceleyebilirsiniz: https://www.turkhackteam.org/google-android/1678363-mr-robotun-kullandigi-pwn-telefonu.html

Nexus telefon nereden buliyim yok ki

xother4

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
279
1
/home
2 telefona vereceğin bütçeye laptop alırsın.Parrot kullanırsın al sana hacking cihazı.telefonda root olamazsın.hadi bypass ettin bir şekilde yetkiyi de aldın.yapacağın eylemlerin küçük çaplı olur.telefonun kapasitesi belli.telefon güçlü olsa bile bilgisayardaki kadar rahat işlem yapamazsın.tavsiyem bilgisayar kullanman

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.