Hack index çalışma

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Hacker kardeşlerimiz için index tasarladım. Hacked By (TURKHACKTEAM) yerine isminizi yazabilirim.

Link http://img39.imageshack.us/img39/356/hackndex.jpg
hackndex.jpg

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
Simdi Bu I LOVE THT olmadi derim, Yani Resimin Tehditligini batirmis oyle seyler kullanma derim.
Fontlar Cizgi Filim Fontlari olmus.
Arka Plan baska BIr Yerden Almissin Uydurmalarin Uymamis.
Eline Klavyese Pohotosopuna Saglik.

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Simdi Bu I LOVE THT olmadi derim, Yani Resimin Tehditligini batirmis oyle seyler kullanma derim.
Fontlar Cizgi Filim Fontlari olmus.
Arka Plan baska BIr Yerden Almissin Uydurmalarin Uymamis.
Eline Klavyese Pohotosopuna Saglik.

Yorumun için teşekkür ederim.

THT aşığı olmak sizce korkunçluğu bozuyor mu ? Bence bir aşık özellikle Hack Platformuna aşık ise asıl korkunçluk budur diye düşünmüştüm.
Fontları Çizgi filmden almadım ama öyle diyorsanız bilemem :D
Arka planı başka yerden aldım.İsterseniz arka planın orjınalı veriyim siz uydurun uydurmayla oluyorsa :)

Sakın yorumumu yanlış anlamayın. Böyle eleştiriler beni memnun ediyor. Ama bazı konularda kendimi savunmam gerekti. Hoş görün :)

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
Yorumun için teşekkür ederim.

THT aşığı olmak sizce korkunçluğu bozuyor mu ? Bence bir aşık özellikle Hack Platformuna aşık ise asıl korkunçluk budur diye düşünmüştüm.
Fontları Çizgi filmden almadım ama öyle diyorsanız bilemem :D
Arka planı başka yerden aldım.İsterseniz arka planın orjınalı veriyim siz uydurun uydurmayla oluyorsa :)

Sakın yorumumu yanlış anlamayın. Böyle eleştiriler beni memnun ediyor. Ama bazı konularda kendimi savunmam gerekti. Hoş görün :)

Ver ben uydurayim birseyler :))))) bunu yarisma olarak algiliyorum dagilin uleeeinn :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.