Hack İşlemlerine başlamak istiyorum

mrxcly

Yeni üye
18 May 2018
6
0
Türkiye
Herkese iyi akşamlar. Ben bu forumda yeniyim. Bu sebeple de istediğim konuları bulmakta oldukça zorlanıyorum,ya da benim beceriksizliğim. Ben kodlama ondan sonra da hack işlerine girmek istiyorum. Sorum şu;
Acaba nereden başlamam gerekiyor? Yani hangi dilden başlayacağımı bilmiyorum. Atıyorum C'den başlarsam çok mu ileri gitmiş olurum onu da bilmiyorum.Çok uzattım galiba kısacası yardım ederseniz çok sevinirim.
Teşekkürler

Edit: Konuyu yardım merkrezine açmam gerekiyormuş. Tekrar attım,özür dilerim eğer kural ihlali ise.

DECoskun

Yeni üye
20 May 2018
42
0
21
Bende c++ başladım ama baktığım her yerde python görüyorum bu konularla ilgili.
Bir kitap alıp videolarla bu bilgileri destekleyebilirsin
sonra kodlara döküp çalışabilirsin

YESBUTNO

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
764
1
Bence html-css başlayıp webin mantığını anlamalısın bende bi hata yapıp pythondan başladım biliyorum ama hiçbirşey yapamıyorum o yüzden benim tavsiyem htmlden başlaman yönünde

LI0N

Üye
18 May 2018
246
0
Nasıl site hacklerim?

Web ve Server Güvenliği Kategorimizde her şey mevcut.Fakat temel bir yol çizmek gerekirse, Brute Force
yöntemi kulanabilirsiniz.En basit yoldur.

Bunları geçtiğinizi düşünüyorsanız SQL açıklarıyla devam edebilirsiniz.

Bunun için size üç temel önerim olacak.Üzerlerine tıklayarak daha geniş anlatımlara ulaşabilirsiniz.

1-) SQLMAP
2-) Havij
3-) RedHour'un geliştirdiği "Çılgın Türk 2.2"

Fakat yukarıdakileri uygulamadan önce SQL açığı olma ihtimali olan siteleri taratmalısınız bunun için de iki yol var.

1-) Acunetix
2-) Safe

mrxcly

Yeni üye
18 May 2018
6
0
Türkiye
Herkesin dediklerini dikkate alıp ortada buluşacağım sanırım. Beni dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim,ayrıca yardımlarınız içinde :)

Nasıl site hacklerim?

Web ve Server Güvenliği Kategorimizde her şey mevcut.Fakat temel bir yol çizmek gerekirse, Brute Force
yöntemi kulanabilirsiniz.En basit yoldur.

Bunları geçtiğinizi düşünüyorsanız SQL açıklarıyla devam edebilirsiniz.

Bunun için size üç temel önerim olacak.Üzerlerine tıklayarak daha geniş anlatımlara ulaşabilirsiniz.

1-) SQLMAP
2-) Havij
3-) RedHour'un geliştirdiği "Çılgın Türk 2.2"

Fakat yukarıdakileri uygulamadan önce SQL açığı olma ihtimali olan siteleri taratmalısınız bunun için de iki yol var.

1-) Acunetix
2-) Safe

Teşekkür ederim ayrıca :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
hack işlerine gireceksen öncelikle bi girmen lazım programlama dili öğrenmek hack için mantıksız

belli bir yere kadar geldikten sonra sana zaten programlama gerekicek
önce ilk seviyeyi geçip orta seviyelerdeyken programlama ihtiyacı hissedeceksin exploit işlerine girdiğin zaman

sen şimdi brute force ile wordpress sitelere index atmaya başla
brute ile kafanda bi ton şey düşün ordan oraya geç falan

mesele ben başta normal arama motoru sonra brute force yapıyordum şimdi başka yollar buldum
milletin 10 saatini alan brute işlemini 1 saatde bitiriyorum

brute ile sitelere girip shell atmaya başla shellerden diğer sitelere geç config çekmeyi öğren

sonra sql e gir parametreleri var sql in

bu şekilde ilerle yavaş yavaş hemen olmaz yaz tatilinde yürütürsün bu işi zaten

3 ay 3ay yavaştan kavrarsın

mrxcly

Yeni üye
18 May 2018
6
0
Türkiye
hack işlerine gireceksen öncelikle bi girmen lazım programlama dili öğrenmek hack için mantıksız

belli bir yere kadar geldikten sonra sana zaten programlama gerekicek
önce ilk seviyeyi geçip orta seviyelerdeyken programlama ihtiyacı hissedeceksin exploit işlerine girdiğin zaman

sen şimdi brute force ile wordpress sitelere index atmaya başla
brute ile kafanda bi ton şey düşün ordan oraya geç falan

mesele ben başta normal arama motoru sonra brute force yapıyordum şimdi başka yollar buldum
milletin 10 saatini alan brute işlemini 1 saatde bitiriyorum

brute ile sitelere girip shell atmaya başla shellerden diğer sitelere geç config çekmeyi öğren

sonra sql e gir parametreleri var sql in

bu şekilde ilerle yavaş yavaş hemen olmaz yaz tatilinde yürütürsün bu işi zaten

3 ay 3ay yavaştan kavrarsın

Bu dediklerini internette araştırarak öğrenebilirim ve uygulayabilirim değil mi ?

Fliqpy

Üye
2 Ocak 2016
204
0
brute force sqlmap vb şeyleri çok uzun tutmanı tavsiye etmem.Bunlarda sadece mantığı kavra 2-3 çoğu yeni başlayan index atmakla falan uğraşıyor.Bana çok boş geliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.