Hack , KeyLogger AnlayanLar İçeri ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
14 Haz 2010
51
0
aRtvin/h0pa
Arkadaslar Ben Az Önce Keylogger Yaptim Simdi Onu Win RaR Dosyasına Attım Dosya Adı Multi Hack 8.5 Yaptim Keylogger a Bastıklarında Bana Msn Şifre Gelir Mi Şimdi Arkadaşlar.Sadece İcine Server Olusturdum Onu Attim Ona Tiklayinca Gelir Dimi Sifre Msnye

14 Haz 2010
51
0
aRtvin/h0pa
Msnye böyle bir yazi geldi

Changes window: []:
Changes window: [METIN2]:
Changes window: [Facebook | Mesajlar - (konusuz) - XP Ultimate 2009]:
Changes window: [[email protected] (E-posta adresi doğrulanmadı) <[email protected]>]:
Changes window: [[email protected] (E-posta adresi doğrulanmadı) <[email protected]>]:

adamin sifresi hangisi yazmiyoki

herojan

Uzman üye
16 Tem 2009
1,156
0
h³®º M4®4$™
sana mukemmel bir keylog öneririm piyasadaki en mükemmel keyloger hiçbir anti tanımıyor + resım yada mp3 yapıpda yollayabılırsın görev yönetıcısınde görunmez chat odalarına yukleyebılıorsun hertürlü şifrenı anında getirir formattan başka hiç bişi silemez bu tojanı loglar süper şekilde gelıyor ayrıca kurbanın senı fark etme olanagıda 0 kendını süper kamufile edıo yani anlıyacagın ruh gibi bişi :D warlogger yalnız beta sürümü yok diye bılıyorum paralı satışı war :D

DaRK94

Katılımcı Üye
20 May 2010
527
0
istanbul
yha kardeşim şifre filan geliyor sana adam onu actıında msn deyse gelmez ama onu actıktan sonra msn girerse gelir ;) actıktan itibaren bütün loqları alıyor o program ben onu kullandım ve hiç de faso fiso deil yani internet kafeye attım mı bütün şifreleri caldım sabahtan aksama kadar

lien-rock

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
645
0
istanbul
Msnye böyle bir yazi geldi

adamin sifresi hangisi yazmiyoki
dostum eleman benı hatırla demısse sıfrelerı gelmez keylog klavye kaydı tutar sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.