hack öğrenmek isteyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fidayda

Yeni üye
25 Eyl 2013
6
0
selam arkadaşlar, site hacklemeyi öğrenmek isteyenler özel mesaj atsın öğreteceklerim exploit kullanımı, shell upload edilişi, sql injection ve mass deface dir ankaralyım

beykozlum

Yeni üye
24 Eyl 2013
11
0
Mrb FİDAYDA

bir yerden alacagım para var ancak bunu alamıyorum ..

Alacagım parayı geçtim ama bunlara bir ders vermek istiyorum

hotmail hesabı kullanıyorlar bunların hotmail hesabını ele geçirmek istiyorum
ben bu hesabı ele gecirebilirsem adamları bir kaç günde olsa zarara uğlatabilecegim böylece ben paramı alamasamda bu şekilde onlardan çıkmış olacak

bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı

mail adresini ele geçirebilirmiyim BUNU BANA YAPABİLİRMİSİN HAKKIN NEYSE ÖDEMEYE HAZIRIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.