Hack oyunu türkçe SADECE 1MB ORİJİNALİNDEN FARKLI GÖREVLER

aviseyore

Yeni üye
18 Ağu 2008
48
2
Bilgisayarın Başından
Arkadaşlar oyunu adı HackTheGame:Dbelki bilen vardır:Dama siz biliyorken o oyunda türkçe dil seçeneği yoktu:Dama ben yaptım:Darkadaşlar oyun tamamen zararsızdır...
kendim upload yaptım zaten oyun dosyasını attım setup'u değil.eğer orjinal HackTheGame oyununu oynayan varsa bunu İNDİRSİN çünkü görevleri değiştirdim:Dsadece bir kaç bölüm aynı diğerlerinde çok ufak bile olsa farklılık var ve son 2 bölüm geçilemeyecek kadar zor yaptım:D
puah%5B1%5D.gif
ee artık o da sabır işi tekrar deneye deneye iyice öğreneceksiniz:Doyunu açtığınızda MissionPack'i %99.99 Türkçe seçin:Dçok eğleneceksiniz:Dmailleri kontrolleri tamamen ben anlattım tamamen herşey benim eserimdir lütfen isim değiştirip çoğaltmayınız:Diyi eğlenceler beğenirseniz replerinizi esirgemeyin:)oyunun kurulu dosyası sadece 1MB yani bu link sadece 1Mb mutlaka indirin:Ddosyaları rar'dan bilgisayara çıkarırkenki şifre:aviseyore gerçi orada belirttim şifre.txt de ama olsun yine de söyleyeyim dedim:D
https://tik.lat/YQHfm

İYİ Eğlenceler Hacker:D

beğenirseniz +repplerinizi esirgemeyin....EMEĞE SAYGI

Son düzenleme:

ayazmurat

Yeni üye
16 Şub 2009
2
0
oyunda istenen dosyayı nereden aratacağız, CD ile arattığımda bulamıyor,ayrıca dosya yükleye de aratıyorum bulamıyor. bu konuda biraz bilgi verbilirmisin..... teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.