Hack yaparak para kazanmak istiyorum.

B1R4

Yeni üye
30 Eyl 2017
49
0
Merhaba Arkadaşlar.Şimdi Ben Hack yaparken para kazanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.Mesela hangi programlama dillerini öğreniyim ? VS. Şimdiden Teşekkürler.

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,334
31
setxkbmap tr
Sql Öğrensen Bile Yetiyor Dostum,

Bu Yaz Etstur ,DokuzSekiz ,Bildem ,Karabük Üniversite'ne Kadar Ve Birçok Sitede Sql Açıkları Buldum.

Adamlara Ücretsiz Olarak Açığı Verdim, Kapatamadılar Çoğunluğu. Dedim Bunu Kapattırmanız 200-300'e Patlar, Ben Size 50'ye Kapatırım Dedim. Anlaşma Yaptık Bu Şekilde Bu Yaz İyice Kazandım :)

Kafayı Kullandığında Para Kazanmak Kolay :) Biraz Sm Biraz Sql Yeterli Olur. Tabi Daha Fazlasını Öğrenmende Fayda Var :) Nasa'da Port Açığı Mevcut Şuan Mesela ;)

İyi Forumlar

Mamy19o7

Üye
1 Nis 2013
94
0
İstanbul

Bu Yaz Etstur ,DokuzSekiz ,Bildem ,Karabük Üniversite'ne Kadar Ve Birçok Sitede Sql Açıkları Buldum.

Adamlara Ücretsiz Olarak Açığı Verdim, Kapatamadılar Çoğunluğu. Dedim Bunu Kapattırmanız 200-300'e Patlar, Ben Size 50'ye Kapatırım Dedim. Anlaşma Yaptık Bu Şekilde Bu Yaz İyice Kazandım :)

Kafayı Kullandığında Para Kazanmak Kolay :) Biraz Sm Biraz Sql Yeterli Olur. Tabi Daha Fazlasını Öğrenmende Fayda Var :) Nasa'da Port Açığı Mevcut Şuan Mesela ;)

İyi Forumlar

Haha. MaşAllah iyiymiş :)

kondanta

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
910
0
CNCF
Merhaba Arkadaşlar.Şimdi Ben Hack yaparken para kazanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.Mesela hangi programlama dillerini öğreniyim ? VS. Şimdiden Teşekkürler.

Profesyonel anlamda bu işi meslek edineceksen, zeroday dir, açık bulma eventleridir vs takip etmen gerekli. Tabii ki bunları yaparken rakiplerin, yıllarını bu işe harcayıp, buradan ekmeğini kazanan insanlar olacak. O yüzden bıkıp usanmadan çalışmalı, forumdaki sql açığından hack, ddos ile site düşürme, darkcomet yedirme gibi konulardan uzaklaşıp daha teknik şeylere yönelmelisin. Konseptleri kavramalısın vs.

Bunun için a dili b dili demek saçma olur. O yüzden sana spesifik bir şey önermeyeceğim. Lakin dediklerim kafanda bi ışık yaktıkysa zaten sen de dil sormanın ne kadar anlamsız olduğunu anlamışsındır.

Amoteph

Üye
23 Ağu 2017
190
0
Golgota

İyi Forumlar

açık bulmak sorun değil de kapatmak sorun

Slaptonimus

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
447
2

İyi Forumlar
Nasa'da port açığı mevcut :D her sitede açık port var önemli olan o açığa uygun exploit ve payload var mı? eğer olsaydı nasa çoktan hacklenirdi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.