Hack yaparken gizlenmek mümkün'mü siz seçin..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
Evet arkadaşlar siz cevaplayın sizce Hack yaparken gizlenmek mümkün'mü
Bu arada bir şey fark etim dünyanın en iyi hackerları dediklerimiz bile eninde sonunda yakalanıyor
Kanundan kaçmak neredeyse imkansız hepsi eninde sonunda hapsi boyluyor..!

arkadaşlar anket olarak düşünün +1 evet gizlenilebilir
-1 hayır gizlenilemez..!

Moderatör tarafında düzenlendi:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Gizlenmek mümkün. Ne halt yiyeceksem bi tane kapüşon giyer internet cafeye giderim. Yiyeceğim haltı orda yer pc ye res atıp çıkarım.

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
Gizlenmek mümkün. Ne halt yiyeceksem bi tane kapüşon giyer internet cafeye giderim. Yiyeceğim haltı orda yer pc ye res atıp çıkarım.
İyide o kadar kolay olsa dünyaca ünlü hackerlar yakalanmazdı ve kamera var sokak kameralarıyla
seni bulabilirler hangi saate ne yaptığın kayıt altına alınıyor hangi saate kimin oturduğunuda kameradan bulurlar seni sokak kameralarıyla yakalarlar

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
İyide o kadar kolay olsa dünyaca ünlü hackerlar yakalanmazdı ve kamera var sokak kameralarıyla
seni bulabilirler hangi saate ne yaptığın kayıt altına alınıyor hangi saate kimin oturduğunuda kameradan bulurlar seni sokak kameralarıyla yakalarlar

Kenar mahalleler ne güne duruyor. Kestirdiğim bikaç yer var gözüme ;) sırayla birine gidiyorum şüphe çekmemek için :RpS_cool:

KaraPence1

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
294
0
Kenar mahalleler ne güne duruyor. Kestirdiğim bikaç yer var gözüme ;) sırayla birine gidiyorum şüphe çekmemek için :RpS_cool:

tabi canım kanalızasyon Çukurunu Kullanıyorsundur kesın Kent Harıtasına Baktın Nerde Logar var en yakın Cafe nerede :trl Yolda Gözukmemek ıçın logar Kullanıyorsundur Hack bıtıncede En Yakın Logara Hop Atlıyorsun değıl mı ?

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
Ya ankara'da eryaman'da halka açık bilgisayar yerleri varmı who am ı böyle kütüphane sahnesi vardı eryaman ankarada öyle bir yer varmı..?

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
diyelimki CIA peşine düştü ne yapardın:D
üstekı mesajıma Bakmadın sanırım Log Tutmayan Yer yok
CIA beni nasıl bulacak? Uygun ortam ve gerekli çevre şartları sağlandıktan sonra. IP ve MAC değiştirme biraz zaman kazanma aşaması(ki benim şuan aklımdaki fikre göre bunlara da hiç gerek yok. Log halledilir, ama ona da gerek yok Oralarını geçin .Önemli olan operasyonun yapıldığı masabaşıdır.

Son düzenleme:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
tabi canım kanalızasyon Çukurunu Kullanıyorsundur kesın Kent Harıtasına Baktın Nerde Logar var en yakın Cafe nerede :trl Yolda Gözukmemek ıçın logar Kullanıyorsundur Hack bıtıncede En Yakın Logara Hop Atlıyorsun değıl mı ?
Yok, hek bitince pastaneye gidip cevizli fındıklı kek yiyorum. Pastanenin arkasına özel uzay aracım için bir pist yaptırdım geçen ay. Kekimi yedikten sonra ona atlayıp satürne kaçıyorum.

:trl
Ya ankara'da eryaman'da halka açık bilgisayar yerleri varmı who am ı böyle kütüphane sahnesi vardı eryaman ankarada öyle bir yer varmı..?

Yukarda arkadaş kanalizasyon çukurunda harita var demiş. Pek tercih ettiğim bi yöntem olmadığı için neresinde vardır bilemem. :trl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.