Hack yaparken nasil gizlenirim

MOGOL NOYAN

Yeni üye
18 Ocak 2019
20
0
HOLLANDA
Hack yaparken nasil gizlenirim ? herkes vpn kullan diyor bana vpn oneriyorlar psiphon 3 lakin bu vpn deki kayitlar polise verilirse yakalanma ihtimali yuksektir nerden baglandigin fln bulurlar lutfen yardim edin

iyi forumlar

31 Ara 2018
72
0
Benim Önerileri Hacking hakkında

1.) Olarak Yapacağın Mac Adresini Değiştirmek Aynı Sistemi VDS Yapabilirsin
2.) VDS Almalısın Yabancı Sitelerden Al Türkiye Lokasyonlu alırsan Gene Yakalanırsın
3.) NordVpn Öneririm iyi Log Tutmuyor Yıllarca Kullandım Sıkıntı Çıkmadı
4.) Windows7-8-10 Hangisi Kullanıyorsunsan Aşağıda Linki Bıraktım Yerden bibakarsın

Bu Atığın Site İncelemeni Tavsiye Ederim

https://loganalizi.com/windows-event-log-kayitlari/

Hayırlı Sabahlar

31 Ara 2018
120
0
Vds nedır ? Hıc duymadım

VDS Kullanıcısı sunucu üzerinde tam hakimiyete sahiptir. İstediği işletim sistemini kurabilir ve istediği değişiklikleri gerçekleştirebilir. VPS Kullanıcısı istediği işletim sistemini kurabilme gibi yüksek erişim şansına sahip değildir.

VDS sunucular, ana makine içerisinde yer alan diğer sanal sunuculardan ayrılır. Bu nedenle VDS sunucularda sahip olunan kaynaklar sadece o hizmet için tüketilebilirdir ve paylaşılamaz. VPS ise sunucu üzerinde yer alan diğer onlarca ve hatta belki binlerce VPS ile aynı kaynağı kullanır. VDS'de siz bu kaynakları kullanmasanız dahi kaynaklar sürekli sizin tüketiminiz için ayrılmıştır.

VDS daha yüksek performans ve daha hızlı erişim sağlar buna oranla fiyatı daha pahalıdır. VPS, VDS'e oranla daha az performans sunar fakat fiyatı VDS'den ucuzdur.

Önerdiğim konu

https://www.turkhackteam.org/hosting/1076226-vps-vds-sunucu-nedir.html

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Merhaba hiçbir zaman tam anlamıyla %100 gizlenemezsiniz fakat . Fiziki yoldan gizlenebilirsiniz örnek vermek gerekirse bir kafede yapabilirsin yapacağını üstüne birde mac adresini değiştirirsen daha zorlaşır bulunman. Tabi kamerasız biryer bulmakta önemli buda enzor kısmı

Teeder

Üye
27 Mar 2019
71
0
dostum yapman gereken çok kolay tor browser indiriyorsun https şifrelemeyi açıyorsun çok koruma istiyorsan + vpn proxy kullan çok büyük sitelere girmediğin sürece nasa falan sorun yok.

FaTaL ERROR

Uzman üye
22 Ara 2006
1,195
23
Siber Alem
Hack yaparken nasil gizlenirim ? herkes vpn kullan diyor bana vpn oneriyorlar psiphon 3 lakin bu vpn deki kayitlar polise verilirse yakalanma ihtimali yuksektir nerden baglandigin fln bulurlar lutfen yardim edin

iyi forumlar

Kardeşim napıyorsun anlamadım ki nasayı pentagonu beyaz sarayı birleşmiş milletlerimi hackliyorsun yada türk sitelerinimi hackliyorsun polis falan korkun neden yani anlamadım. Türk sitelerine saldırma hocam Korkuyorsan neden bu isi yapıyorsun Altiustu bakkal süpermarket benzin istasyonu kişisel blog siteleri falan filan hackliyorsunuz adam senin kayıtlarını bulmak icinmi uğraşacak sıfırdan yeni host alıp site kursa daha ucuza denk gelir. ben yıllardır bakkal çakkal siteleri hackliyorum bir kerede VPN dahi kullanmadim direk kendi ip adresim kayıtlı noldu hicbisey

Son düzenleme:

Ranger_THT

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
261
10
/etc/shadow
Merhabalar. VDS kullanınız TÜRKİYE sunucusu olmamasına dikkat ediniz . VPN de rusya yı kullanınız. Sistemdeki log vs vs leri siliniz. Yani kısaca iz bırakmayınız. NORD ve HMA vpn'i denemenizi tercih ederim.
İyi çalışmalar.

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
BU KONUYA bakarak yeterli gizlenmeyi sağlayabilirsiniz. Ancak unutmayın ki %100 anonim olamazsınız. Ve Türk sitelerine, Türk kullanıcılarına saldırmak misyon ve vizyonumuz gereği yasaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.