Hack yapmadan önce hak etmen gerekiyor !

wowo90

Yeni üye
2 Ocak 2012
31
0
Türkiye'de bu zamanlarda bir çok hack grubu tanınıyor.Bu hack gruplarının önlerinde RedHack , Anonymous gibi ünlü hack grupları akla geliyor.Fakat bilmediğiniz bir çok hack gruplarıda en az bu hack grupları kadar büyük işler başarıyor.Bunlardan birini size tanıtmak istiyorum.Bu tanıtacağım grup RedHack yolundan yürüyor.Halk için savaşıyor ve herzaman haklının yanında oluyor.Bu tanıtacağım grupun ismi Negatory Hack Team.Adı kadar grup üyeleri ve kurucusuda çok garip.Grubun kurucusuyla yaptığımız röportaj gerçekten çok ilginç.Grubun kurucusu ve geliştiricisi 15 yaşında.Yaptığı işler yaşından büyük olduğunu bize anlattıklarıyla anlıyoruz.Grubun kurucusu ve geliştiricisi E.Ö yaptığı açıklamalarıyla bizi çok şaşırttı.Kendi sözlerinden : Ben bu işe özenerek başladım.Büyük hack grupları dikkatimi çekiyordu ve araştırmayı seviyordum.Öncelikle TurkHackTeam ile bu işe ilk adımlarımı attım.SaMuRa! gibi abilerimiz bu işlerde uzmandı ve bu platform içinde bizlere hackı öğretiyor nasıl yapıcağımızı anlatıyordu.Bu platforma üye olarak bir çok şeyleri okuyup uyguladım.Gerçekten çok yardımcı oldu.Okadar şey öğrendim ki gözüm kapalı hack yapabiliyordum.Ama hiç bir zaman yaptığım hackı kötüye kullanmadım.2010'da ilk grubumu kurdum.Grubum şuanda 56 kişi ve hepsi kendi alanında uzman.Size çok saçma ve komik gelebilir fakat grubun kurucusu olmama rağmen en küçükleri de benim.Yaptığımız büyük hackler genelde yurtdışı olduğundan dolayı pek tanınmıyoruz.RedHack ve Anonymous gibi bir çok ünlü hack grubu kadarda bizim dosyamız baya bi kabarık.Fakat belirtmek isterimki biz asla haksız yere hack yapmadık yapmayızda.Gerek ülkemiz için gerek hindistanın bir köşesinde aç ve susuz yatan yavrucaklar için.Bu konuşmalardan sonra anlıyoruz ki hiç birşey imkansız değildir.Eğer bir yola baş koyduysanız mutlaka çalışmanız ve pes etmemeniz gerekiyor.Yani bir çok alanda olduğu gibi hack alanında da , hack yapmadan önce hak etmeniz gerekiyor.Asla pes etmeyin ve her zaman başaracağınıza inanın.TurkHackTeam ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.Görüşmek dileğiyle.."

Haberin Devamı:Hürriyet Gazetesi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.