Hack yapmak :)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qarizma08

Üye
28 Ağu 2011
82
0
Şimdi abilerim arkadaşlarım şimdi ben diyelimki c++ öğrendim cheat engine fiddler gibi programları biliyorum diyelim :) peki ben bunları bildiğim halde nasıl hack yazıcam hack kodları nı nasıl bulucam :DD(dün aklıma takıldı bugün sorıyım dedim)

LyVio

Uzman üye
30 Ağu 2010
1,369
1
Andromeda
mantık olarak şöyle olacak;
Oyunda açık bulunur.
Açığa bir takım kodlar ile sızılır
İstediğinizi (koxp mh) gibi hileler yapılır :)
Nasıl kodlandığı hakkında bilgim yok :)

qarizma08

Üye
28 Ağu 2011
82
0
Yorum için teşekkür ederim güzel taktik :D Allah izin verirse kendimi geliştirmeyi düşünüyorum şu seneyide bi atlattımmı :D (8. sınıf) Bu arada kaynak yani hack anlatan bi kaynak attıgın konu için teşekkürler yararlı.

qarizma08

Üye
28 Ağu 2011
82
0
ApoReis Buraya galiba yeni gelmişsin tanınmamış biri oldugundan dolayı benim gibi güvenmek zor anlıyorsundur bende tanınmamış biriyim ama inş. tanınıcam :D

c3kic3n

Yeni üye
9 Eyl 2012
3
0
oyunda açık bulunur?

mantık olarak şöyle olacak;
Oyunda açık bulunur.
Açığa bir takım kodlar ile sızılır
İstediğinizi (koxp mh) gibi hileler yapılır
Nasıl kodlandığı hakkında bilgim yok
oyunda açık bulunur konusunu biraz açabilirmisiniz

annassa

Üye
26 Tem 2010
78
0
internette birçok sitede yardımcı olacak sayfalar mevcut. önce c++ ile hesap makinesi falan yapıp sistemin nasıl çalıştığını anlarsan işin daha kolay olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.