hack yedim

elleya081

Yeni üye
1 Eyl 2008
36
0
arkadaşlar benim bilgisayarım hacklendi sohbet sayfası açılıyor adam şey diyor işte ip den hackledim seni naparsan yap kurtulamazsın format atsan da kurtarmaz diyor ne yapmam gerek arkadaşlar

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
bu dediklerini yapmayı bilmiyorum da bir anlatır mısın çok sıkıntılıyım şuan

Aşağıdaki linkten ComboFix'i indirip kurarsın ve otomatik olarak taratırsın bilgisayarını. İşlemleri kendi yapıyor zaten dostum. Sıkıntıya girmenin bir anlamı yok basit bir virüs yemişsin. Silinemez diye bir şey yok tarat silinir. Fakat hiç bir program açık olmasın taratırken.

ComboFix

elleya081

Yeni üye
1 Eyl 2008
36
0
Hangi dosya nasil oldu bilmiyorum ki kardesim yuzunden oldu interneti acinca afam bilgisayari kapatiyor telefondan yaziyorun adami bulmak icin baska bir yontem var mi adam istedigi zaman sohbet pencresi aciyor format atarsan ayni ip den bir daha yapacam diyor

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Güzel kardeşim her bunu diyene inanma. Eğer program işine yaramıyorsa at formatı bitsin. Sadece gözünü korkutuyor. Bu konuda sıkıntıya gireceğin veya endişe edeceğin bir durum yok. Çok mu sinirini bozdu? Eğer çok ileri giderse ver bilişime çeksin cezasını. Ama ComboFix yardımcı olmadıysa at bir format düzelsin. Formattan sonra öyle bir şey yapamaz sadece seni korkutmaya çalışıyor.

elleya081

Yeni üye
1 Eyl 2008
36
0
Güzel kardeşim her bunu diyene inanma. Eğer program işine yaramıyorsa at formatı bitsin. Sadece gözünü korkutuyor. Bu konuda sıkıntıya gireceğin veya endişe edeceğin bir durum yok. Çok mu sinirini bozdu? Eğer çok ileri giderse ver bilişime çeksin cezasını. Ama ComboFix yardımcı olmadıysa at bir format düzelsin. Formattan sonra öyle bir şey yapamaz sadece seni korkutmaya çalışıyor.

Kardesim format aticam combofix calismiyor ama yine de icimi rahatlattigin icin cok tesekkur ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.