hacke yeni başladım yardım edermisiniz site hackleme

BurakBeydag

Yeni üye
9 Eyl 2015
5
0
Öncelikle Sa arkadaşlar Ben Daha yeni Başladım Ve DDos atak la bi site çökerttim brute force ilede bi site çaldım şimdi benim merak ettiğim daha başka site hackleme yöntemleri nedir örneğin havij diye bi program var sql açıklı site bulmam lazım SQLİ-DB diye bi programda 7 açık site buldum ama açığını yazmıyo nasıl sql açıklı site bulabilirim ve daha başka site hackleme yöntemi varmıdır

PS1K0

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,143
14
root@kali
Dostum öncelikle DDos siteyi çökertmez ya çakma dos kullanmışsın sende tek öyle gözükmüş yada geçiçi bir süreliğine çökmüş ancak 200 kişi falan saldırsanız çöker diye düşünüyorum. başka bir şekilde nasıl çökecek diyorsan Hemen VMware indir Kali Linux 2.0 Orjinal Sitesinden İndir Sqlmapı Araştır Öğren Sqlmap upload Shell Öğren ve Elimde 2 Adet Site Taratma Programı Var 1. Acunetix 2.Vega Bence Acunetix Daha iyi Vega Karmaşık Ama Sen Bilirsin Vega Ücretsiz Acunetixin Cracki Heryerde Var. Bukadar Yazdım Bir Teşkkürde et Artık. :) İyi Günler :)

Sobegobul

Üye
10 Eyl 2015
149
0
Kocaeli
Öncelikle Sa arkadaşlar Ben Daha yeni Başladım Ve DDos atak la bi site çökerttim brute force ilede bi site çaldım şimdi benim merak ettiğim daha başka site hackleme yöntemleri nedir örneğin havij diye bi program var sql açıklı site bulmam lazım SQLİ-DB diye bi programda 7 açık site buldum ama açığını yazmıyo nasıl sql açıklı site bulabilirim ve daha başka site hackleme yöntemi varmıdır

safe3 programı ile site tarat ordan açık bulursan php.id=?? site linklerini havije yukle o sana databaseyi onüne sunar

Major01

Üye
10 Eyl 2015
139
0
Öncelikle site hacklemek basit hemen kaparsın kardeşim
1-Hedef site belirlenir.(Bunu Dorklardan da bulabilirsin yada kendin bi site bulabilirsin.)
2-Hedef sitemizi safe3 vb. programlarla tarıyoruz ve açıkları buluyor varsa
3-Havij veya sqlmap ile siteden verileri çekiyoruz(Kullanıcı adı-Şifreyi)
4-Sitenin admin panelini buluyoruz site sonuna /robots.txt yazaraktan.
5-Artık admin olarak giriş yapıyoruz :) indexi kopyala ve yapıştır iş tamamdır dostum :)
Birde Burte Force var onu araştır konusu var Forumda
İyi Forumlar.

BurakBeydag

Yeni üye
9 Eyl 2015
5
0
Dostum öncelikle DDos siteyi çökertmez ya çakma dos kullanmışsın sende tek öyle gözükmüş yada geçiçi bir süreliğine çökmüş ancak 200 kişi falan saldırsanız çöker diye düşünüyorum. başka bir şekilde nasıl çökecek diyorsan Hemen VMware indir Kali Linux 2.0 Orjinal Sitesinden İndir Sqlmapı Araştır Öğren Sqlmap upload Shell Öğren ve Elimde 2 Adet Site Taratma Programı Var 1. Acunetix 2.Vega Bence Acunetix Daha iyi Vega Karmaşık Ama Sen Bilirsin Vega Ücretsiz Acunetixin Cracki Heryerde Var. Bukadar Yazdım Bir Teşkkürde et Artık. :) İyi Günler :)
www.xebatnuce.org/ sende açılıyomu bu site saldırdıktan sonra bende açılmamaya başladı bak bi sende açılıyomu ve DDos Programını Burdan İndirdim

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
Windows

sql inj.
Brute force
dark comment (R.A.T)
shell upload
Script
eros ddos
anonymouse ddos
acunetix

Son düzenleme:

HAML3T

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
286
0
kardeşim sql açıkları için dork taramalısın bunun içinde en güzel programlardan birisi veteran dork studio v3 forumda çeşitli yerlerde var eğer dorkları taradıktan sonra php?id=?? de açık yoksa safe3 e koyarak yeniden tarattırıp bakabilirsin en iyi taratma programlarından birisi de acunetix dir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.