Hacked By Spectre

spectre

Yeni üye
13 Eyl 2006
7
0
Eyw Ağalar Kendim Bulduğum Bi Yöntemle Hackledim Bunları Program Yazıyorum Bitince İnş. Paylaşacam Sizinle.

acmilan1140

Yeni üye
13 Ara 2006
3
0
ya beyler hep yalan ben knight oynuyom ve lw 56 yım hiç bir dayanışma görmedim hep yaban cılar önde gidiyor sonra gelmiş siteye boş*hava*cıva şeyler yazıyorsunuz böyle dayanışma olmaz olsun aslın da bu bizim hayatımızıda yansıyor onlar (yabancılar ing*avrupa v.s.) bizden daima biz den bi adım üstün ler yeter artık yalan mı arkdaşlar onun için inadıma dayanışma
lw: 56
server: ares
char ıd: 1140acmilan

acmilan1140

Yeni üye
13 Ara 2006
3
0
konu da dediğim gibi böyle ufak şey ler izim hayatımıza da yansıyor acı ama gerçek bunun aksini kimse söyleyemez

ahmedimcanim

Yeni üye
11 Ara 2006
3
0
Hacked By Spectre <<<--< Bastıkların index leri tekrar ziyaret etmeni tavsiye ederim ... By€sSsSs. .(A)A(A)

ascend

Yeni üye
25 Ara 2006
3
0
ii bi hacker olursam hackleyeceiğim ilk site www.knightonlineworld.com
bende zamanında oynadım
bunu açıkca sölüyorum insanın beynini gerçekten uyuşturuyor
we birçok kişi kendini buna kaptırmış durumda

arakdaşlar bana site hackleme index atma konusunda yardım edebilecekler
lütfen beni eklesin [EMAIL="ascend34@hot

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.