Hacked Yasal Suça girermi .?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RedSpy

Üye
23 Ocak 2012
118
0
arkadaslar diyelimki bir ispanya sitesi . sifreyi kirdik panele girdik . indeximizide bastik . ama boyle olan sitelere bakiyorum 1-2 hafta sonra yeniden eski halinde .suanda panel elimde . admin sifresini kirdim ama bu soruyu sormadan gecemedim.. hacklenen site verilmek zorundamidir ¿

tesekkuler saygilar RedSpy.

SertSusturucu

Yeni üye
23 Ocak 2012
18
0
Önemli sitelerin çoğunda yedeği oluyor,siteye sızıp zarar vermeyenlerin şikayet edildiğini zannetmiyorum fakat zarar verenler hakkında suç duyurusu bulunma ihtimali yüksek.

HaCker DeSire

Kıdemli Üye
8 Ağu 2011
3,257
2
İstanbul
Türk Sitelerini Vede Çok Önemli Siteleri Hack'lemessen Sorun Yok. Neden derseniz ; Türk Sitelerini hacklerseniz Türkiye'de oldunuz için adam sizin peşinizi bırakmaz. Ama gidip fransız sitesini hack'lersen türkiyede olursan ; "amaan banane " der. Yani uğraşmaz..

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Misyon gereği TÜRK sitelerinin zaaflarını kapatmakla yükümlüyüz.. Yabancı siteleri hackleseniz sıkıntı olmaz,gelip sizi gözaltına alamazlar

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
BeyLer babam hakim bu hack işi çok büyük suc benden demesi para cesazı deql hapis ...

Üstadım,

kağıtta yazılanı değil, uygulamada olanı söyle bize. Ben 10 senden fazla adminlik yapılyorum, 2-3 kez sunucularım hacklendi. Firmanın biri yaygarayı bastı, şirketim korktuğu için ilgileniyormuş gibi yapıp dava açtı, ben bir sene daha çalıştım o firmada, ses seda çıkmadı. Hatta hackleyen mail adresini bırakmış, ekledim arkadaşı msne konuştuk. Hack işine o zaman merak sardım (mecburiyetten :) ), olayın üzerinden bir kaç sene geçti, arkadaşı tutuklayan olmadı. Bu arada, ipsini de tespit etmiştik.

Milletten hacklememek için para toplamadıkça TheBekir gibi kimse ellemez seni.

AcemiiHack3r

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
492
0
Kesınlıkle cezası vardır, ama işini bilirsen ne ceza alırsın ne birşey. Yeter ki işini iyi yap
En önemlıside Demirden korksak trene binmezdik.

RedSpy

Üye
23 Ocak 2012
118
0
Arkadaslar sagolun fakat ricam olucak yardim etmeyecek arkadaslar lutfen yorum yapmasin ben buraya ogrenmek icin yaziyorum ogrenmek sizin komiginize gidiyor heralde unutmayinki bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip . ayrica sorumu cevapsiz birakmayan arkadaslara ayrica tesekkur ediyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.