Hacker abilerim havij büyük sıkıntı

jet74

Üye
26 Ara 2015
84
0
12463895_521608628011096_1863141368_n.jpg

ARKADASLAR , ÜSTADLAR HER ZAMAN BÖYLE OLUYOR TÜM SİTELERDE BOŞ GÖZÜKÜYOR

PC benim XP yönetici olarak çalıstıramıom normal olarak ondan kaynaklanıyor dedi birisi

başka neden olabilir nasıl düzeltirim ?

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
1
dostum kimse hackerim diye geçinmiyor lafini bilde konus, ve burasi büyük bir forum sadece senlemi ilgilenelim ? her sorunun çaresi yoktur, Havijin böyle yapmasi normal degil, yada sen kullanmayi bilmiyorsun, tahminen yasin 16 18 arasi.

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
dostum kimse hackerim diye geçinmiyor lafini bilde konus, ve burasi büyük bir forum sadece senlemi ilgilenelim ? her sorunun çaresi yoktur, Havijin böyle yapmasi normal degil, yada sen kullanmayi bilmiyorsun, tahminen yasin 16 18 arasi.

Aslında sorun arkadaşta değil programda. Büyük ihtimalle havij 1.17 kullanıcısısın. Havij 1.17 tables çekemiyor sıkınıtılı onun yerine 1.16 kullan ya da başka programlara yönel. Eğer kullanabilirim dersen sqlmap var cmd üzerinden kullanamamassan havijin benzeri jsql var.

Zenith

Üye
26 Ara 2015
109
0
Aslında sorun arkadaşta değil programda. Büyük ihtimalle havij 1.17 kullanıcısısın. Havij 1.17 tables çekemiyor sıkınıtılı onun yerine 1.16 kullan ya da başka programlara yönel. Eğer kullanabilirim dersen sqlmap var cmd üzerinden kullanamamassan havijin benzeri jsql var.

Ben sqlmap den surekli shut down aliyorum ne yapabilirim

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Büyük ihtimale havij 1,7 kulanıyorsunuz havij 1,7 de böyle sorunlar mevcutur sana önerim havij 1,6 kulan senle alakalı bir sorun yok forumda bazen bazı arkadaşlara yardım etiğimizden yada başka işlerimizin oldugunu unutma her soruya yetişemiyoruz.

Birde 2,sayfa acılmadan günceleme yapmak yasaktır.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.