Hacker arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TroubLe59

Yeni üye
30 Ocak 2012
48
0
arkadaşlar bana twitter olur instagram olur facebook olur hackleyebilcek arkadaşlar arıyorum

7 Tem 2007
9,549
89
Hackleyebilecek arkadaşlar var,Hepsi gruba dahil. sitenin önderliğinde kurulmuş gruplar var. Burdan aramak yerine onlara katılabilirsin. Harici gruplaşmalar yasak.

ByArdaTunclu

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
723
0
Ankara
Yanlış yere gelmişsin burdakiler durduk yere sosyal medya ağı hackliycek deil ülkemize zararlı miçerikleri kaldırırız sadece saçma sapan şeyler isteme

TroubLe59

Yeni üye
30 Ocak 2012
48
0
Hackleyebilecek arkadaşlar var,Hepsi gruba dahil. sitenin önderliğinde kurulmuş gruplar var. Burdan aramak yerine onlara katılabilirsin. Harici gruplaişmalar yasak.

Yanlış yere gelmişsin burdakiler durduk yere sosyal medya ağı hackliycek deil ülkemize zararlı miçerikleri kaldırırız sadece saçma sapan şeyler isteme

ben sadece ücret karşılığı yaptırcaktım + hackleyip şifre değiştirme veya çalma söz konusu olmucak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.