Hacker arkadaşların yardımına ihtiyacım var

afa3667

Yeni üye
23 Ağu 2017
24
0
arkadaslar oncelikle selamin aleykum büyük bi sikintim var benim ablamin dugununde fotografciyla anlastik 35 tane fotografi 200 liradan alacaktim neyse dugun bitti etti adamin dukkanina gittim adam fotograflara zam yaptim diye fiyati 400 dedi biraz tartistik felan derken iyice kavga cikti fotograflari atmayacagini ve bilgisayardanda silmeyecegini soyledi aileme mahcup olmamak icin o fotograflari almam sart turk hack team ailesi olarak sizlerin yardimina ihtiyacim var

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,217
1
Las Vegas
Hmm Dostum Onunla Uzlasmıs Gıbı Yapıp Pc sıne Trojan Atabılırsın DarkComeRat Onerırım Veya Sosyel Medya Hesabından Sosyel Muhendıslık Yap ve RAT At Sonra ZTN Dosya Aktarımından Alrısın .

Bay Ordinaryus

Uzman üye
28 Şub 2016
1,262
1
Dostum senin yerinde olsam abi ôzür dilerim fotoğrafları flaşa atacam derken flaştan trojanı at ardından kontrolu kendine al tüm fotoğrafları kendine yolla​

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Yav bırak hack i falan git dükkanını bas direk kavgaya gir. Bu yaptığının karşılığı budur.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
.... Üstad heçkır n'apsın bu durumda? Yani n'apmamızı istiyorsun anlamadım ki ben...

Gidip dövelim mi? Senin onun için bu siteye gitmen lazım.

Trojan mrojan ayak... Adam 100% gerizekalı değilse senden flashdisk alıp takacak mı?

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
Bence kavgaya gerek yok, büyütme olayı tamam de abi kapat konuyu, polise gidersen diye düşünüyorum hanginiz yalan söylüyor anlarlar mı bilmiyorum kanıtların yok sen 200 tl drsin fotorafçı 400tl der.Bence yeni bir müşteri gibi tanıt kendini arkadaşlık kur at bilgisayarına truva atını çek fotoraflarını cam kırmakla hiçbir faydası olmaz sadece başına bela alırsın 35 fotoraf için kötülükten uzak dur haksızlık yaptısya at virüsü sosyal hesaplarına ulaş araştır,bu da olmadı arkadaşını yolla 50 fotoraf çektirsin parayı vermeden önce alsın fotorafları para da vermesin haksızlık yapana bu yapılır sadece ama dükanına camına saldırma kavgadan uzak dur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.