hacker hackerlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

madnessmania

Yeni üye
30 Eyl 2017
8
0
ankara
Öncelikle Selamın Aleyküm Abiler Ablalar Arkadaşlar. aranıza yenı katıldım ismim burhan arduclu ankara da yasıyorum 19 yasındayım açık lisede okuyorum çalısmıyorumda yanı zamanım baya bol insanlarla pek samimi birisi degilim yanı asosyalım biraz evden cıkdıgım cok az olur. sımdı gelelım asıl meseleye bana bu hackerlık hack olaylarını anlatacak ogretecek elımden tutacak bırısını arıyorum ana destek verecek birisini cidden hefesim cok var 11 yasındakı cocugun gta oynaması gibi heveslıyım yanı destek cıkıp ılgılenen herkese tesekur ederım sımdıden. lütfen bos bırakmayın google yada forumları okudum arastırdım ama ınsan tek basına anlamıyor yada ben anlamıyorum. herkese iyi geceler diliyorum.

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
hoşgeldin evet özel bilgi verme kardeşim

DERS 1 : Asla kendi kimliğini adını soyadını yerini belli etme
DERS 2 : Birden öğrenilmiyor kardeşim bu forumda her gün saatlerini geçir her şeyi oku
o şekilde bir süre sonra anlamaya başlayacaksın

XbonafideX

Üye
30 Eyl 2017
232
0
Oncelikle hosgeldin ,
Sana onerecegim sey fikrinde asla cayma . Birseyi yapmak istersen yapabilirsin .

AstraRooter

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
576
1
Ö T Ü K E N
Kendi adını paylaşma nolur nolmaz
Kardeşim öncelikle baya bir emek sarfetmen lazım birden öğrenılcek bir iş değil
THT'İN Paylaştığı hack paketi var yeni başlıyanlar için stabil bir paket onu kullanarak yoluna devam edebilirsin tekrardan aramıza hoşgeldin.
İyi Forumlar

Banjamen

Kıdemli Üye
10 Eyl 2015
2,005
6
Öncelikle THT ailesine katıldığınız için teşekkürler ve hoşgeldin

Öncelikle arkadaşlar brute force demiş hiç başlama baya zaman kaybı 1 günde 1 site düşürebiliyorsun

Kardeşim önce hemen kavramları öğren dns , sql vb. vb. saysam bitmez :D ve hackerlık öyle değildiği gibi şıp diye olan birşey değil öncelikle sıkılmadan ve bunalmadan araştırma yapmalısın ve bu forum araştırma yapman için çok geniş kaynaklara sahip bir forum

Kategorilerden Web & Server güvenliğine girip biraz geniş araştırma yap dökümanları oku videoları izle olur mu?

Herhangi bir sıkıntı olursa özel mesajdan ulaş bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.