hacker için en saglam işletim sistemi

TCBordoBereliler

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
471
0
Kardesim kalite linux ve backtrack ı öneririm kalite linux hariç demişsin ama oda güzel olduğunu soylemek isterim ubuntu bildiğim kadarıyla hack için değil günlük kullanım için galiba fedora gibi dağıtımıda vardı linux un ama onun için baya bilgili olman gerekiyor

yuski

Uzman üye
1 Şub 2011
1,010
0
windows da hack yapa bilmem çok zor windows un kodları okunaklı değil kali linoxu kulanarak bağlatıları hackleye bilirsin eyer evindeki ışık bir işletim birleşime bağlı ise onu açıp kapata bilirsin ama hack için kulanıcaksan sanal makina üzerinden. Kurmak daha iyi
Kaç kere Linux kernel indiripde kodlarını okumaya çalıştın merak ettim doğrusu ??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.