Hacker KaReŞLiĞi

axi-volkan

Yeni üye
4 Eyl 2007
21
0
KANKİLER MSN NEMİ EKLEYEREK HACKER PROGRAMLARIMIZI BİRBİRİMİZE DAĞITABİLİRİZ ŞUANA KADAR 500 YADA 600 YAKIN HACKER PEOGRAMLARIM VAR TOPLU KONUŞMA YAPARAK SİZLER BİZE BİZLER SİZE PROGRAM DAĞITABİLİRİZ...MSN ALTTA YAZIYOR EKLEYİN...

[email protected]

axi-volkan

Yeni üye
4 Eyl 2007
21
0
Boşuna Eklemeyin Msn Nem çalinmiş

MSN NE ÇALIŞMIŞ KANKİLER
KİM ÇALDIYSA TAH ANASINA GİRSİN TMM MI SADECE O KADAR DİYOM ŞEREFSİZLER ULAN NE ÇALANLAR HACKERIM DİYE GEZİYORSA TAH ANASINI....

syberlord

Katılımcı Üye
15 Kas 2007
868
13
karanlık bir yerde
kardeş ben seni msnme ekledim ne demek msnem çalınmış oyunmu oynuyorsun inan bana oyun varsa bu işin içinde seni de bütün tanıdıklarını da mahvederim anladınmı?

tanerfb89

Katılımcı Üye
28 Eki 2007
388
8
Edirneliyim...Trabzondayim
böyle işlere yenilerle girilmez....eklemeyin...zaten adam anlamıyo baksana yazdığına...''msn nem'' yazmış adam......:):)...bi şey düzenlerseniz ben varım..ama 4 ü geçmesin topluluk...yani bikaç topluluk olur 4 er kişiden oluşur...yoksa grup konuşması zor olur...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.