Hacker Kod İsimleri (Güzel)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kroniq07

Yeni üye
15 Şub 2012
22
0
Arkadaşlar Mrb. Ben Hacker Kod İsimleri İstiyorum Güzel Bir Kod Adı Arıyorum Lütfen Acılen Sakın Bana Gidipte Uzun Sözler vermeyin Örnek HackerClone Bunun Gibi Birşeyler istiyorum. sadece ornek verdım

xcl

Uzman üye
15 Ağu 2012
1,064
0
Diyarbakır
Bence İsminizi Kullanın Anlamı Vardır Yada Yasadıgınız Yere Göre Vs. Vs. Mesela isportikx Adlı Kisi Yasadıgı Yerde isportik Balığının Adını Almıs Kendine Düsünmek Size Kalmış ;)

İyi Forumlar

TuqrahanXP

Uzman üye
10 Kas 2011
1,346
0
BİLSEM BİLİŞİM
X-[Quey]
0pTimisT
EndLoss
AsakiR..
The Wolf
God Demon's
The Killer
The Kicker
The Fucker
Battal Gazi
The Kıyamet
smuggLer-
greeDy-
perniCiouS-

OnePage
STR-Key
mR.BullS
NoboysSpy
Sonkraliçe
x-Qey
eNCoRE
ByEbYeBabY
TheEndİndex
TrueoRfalSe
SinyoR-des
Thuq-jimkerreY
Semi-Auto(punisher
patientlag
indexismyname
ciiHinaa
JiraiYas
FreearcadePreHack

crayzhacking

Yeni üye
16 Ağu 2012
17
0
hücreden
Genelde isimlerimiz hep ingilizce oluyor değilmi ama dilimizin de oldugunu unutmylım lütfen
fırtına
vurkaç
kral
aslan
sinyal
sensör
vuruş
saldırı
şah vb.saygılar bnmde adım ingilizce ama bunun farkınfa olmakta önemli saygılar.

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Arkadaşım isminin anlamı olsa iyi olur ve biraz havalı olmalı birde araştırmalısın örneğin Profhacker gibi nickler çok kullanılır. Tek olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.