Hacker kullanıcı adı nasıl olmalı ?

Mafia Girl THT

Yeni üye
1 May 2020
48
3
Rusya
Havalı olmasını isterim fakat aklıma güzel bir ad gelmedi . Siz önerir misiniz ? Kız lakabı gibi olsun fakat ciddi ve havalı

Moderatör tarafında düzenlendi:

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
2
39
Cevap: Arkadaşlar hesabım için Hacker Mafia ismi kullanıyorum fakat bunu değiştirmek istiyorum . Yani içinde Hacker bulunmayacak bir hesap istiyorum .

Pernicious
Good-girl

Benim üretebildiklerim bu kadar umarım beğenirsin :D

ZwarkStain

Katılımcı Üye
24 Nis 2020
465
1
C:\Adobe
Cevap: Arkadaşlar hesabım için Hacker Mafia ismi kullanıyorum fakat bunu değiştirmek istiyorum . Yani içinde Hacker bulunmayacak bir hesap istiyorum .

QueeN - Kraliçe
MaTMazeL

Bende O kadar yaratıcı değilim

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4

CyBeR GiRL'S

ShadowGirl

Üye
2 Nis 2020
114
0
Daegu

Şimdi sana kendi lakabımı söyleyip "Rap Queen" diyeceğim ama o da buraya uymaz...

O yüzden...

Cyber Girl bence de en iyisi gibi...

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
1
10
:C / Adobe

Mute-Girl
Muteberin kısaltması olarak kullanabilirsin.Muteber güvenilir insan demek :) İyi Forumlar

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
602
0

DummKopf Girl sana yakışır

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,187
5
579
26
Sakarya
İlla sonunda girl yazmasına gerek yok bir dünya oyun karakteri var onların hepsi nick örnek nick:
I'SH3
Anlamı da:
Ayşe işte...
gibi özgün yapabilirsiniz

Mafia Girl THT

Yeni üye
1 May 2020
48
3
Rusya

Güzelmiş . Teşekkürler ....

Teşekkürler

İlla sonunda girl yazmasına gerek yok bir dünya oyun karakteri var onların hepsi nick örnek nick:
I'SH3
Anlamı da:
Ayşe işte...
gibi özgün yapabilirsiniz

Teşekkürler

hAkYiYenHaCkYeR06

Cümle hoşuma gitti .Teşekkürler

IEfsane

Üye
30 Haz 2018
54
0
Bence tamamen kullanıcının isteğine göre belirlenmiş olmalıdır. Fakat bana kalırsa kendi açımdan mesela, alfabe algoritmasına göre ayarlarım. Örnek;

Alfabenin ilk harfi 'A' yani alfabe 29 rakam olduğu için A=1 demek gibi olabilir.

HACKER = 10,1,3,14,6,21

Tabi aralarına nokta koymazsak, daha güzel gözükebiliyor. (101314621)

Mafia Girl THT

Yeni üye
1 May 2020
48
3
Rusya
Teşekkürler bro

Bence tamamen kullanıcının isteğine göre belirlenmiş olmalıdır. Fakat bana kalırsa kendi açımdan mesela, alfabe algoritmasına göre ayarlarım. Örnek;

Alfabenin ilk harfi 'A' yani alfabe 29 rakam olduğu için A=1 demek gibi olabilir.

HACKER = 10,1,3,14,6,21

Tabi aralarına nokta koymazsak, daha güzel gözükebiliyor. (101314621)

Teşekkürler , iyi bir şifrecisin

10 Ara 2017
126
0
Önereceğim isim alınmıştır fakat yine de önermek istiyorum. Darkrose olabilir mesela. Koyugül manasında , biraz saçma fakat hoş duruyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.