Hacker lik konusunda geniş anlatım

27 Şub 2016
147
0
Nereye...
Merhaba Arkadaşlar Biliyorum ki forumdaki bir çok küçük büyük herkes'in aklında bir hacker olma isteği var fakat her konuda yazılım dilleri vb. vb. vb. anlatılıyor Ben burada Herşeyi Anlatıcam Ne Bilinmesi Gerektiğini Vb .

Arkadaşlar Sosyal Mühendislik Ve Beyaz Şapkalı İçerisinde Anlattım Yapıcam.

İlk Olarak Network Alanında Derin Bilgiye Sahip Olucaksanız , Şuanda Bildiklerinizden Daha Fazla.
Network Başlıkları :
1- Araçlar
2-Aygitlar
3-Güvenlik
4-Teknoleji
5- Topoloji
6-Yönetim
Ondan Sonra Server Bilgisi'ne Sahip Olmanız Gerekmektedir .
Başlıklar
1-Actıve Directory
2-Exchange Server IıS
3-GROUP POLUCY WINS
4-TCP IP KAYNAK PAYLAŞIMI
5-KULLANICI HESAPLARI GRUPLAR KAYNAK PAYLAŞIMI

Ve Bir Çoğu .

Ve Tabiki Bilgisayar , Donanım Hakkında Bilgiye Sahip Olmalısınız .

Şimdi Geçelim Asıl Mevzulara

Bilinmesi Gereken Diller

1-c#
2-python
3-c++
4-pascal
5-java
6-C
7-perl
7-pascal
8- makineleme dilleri vb.
WEB DALINDA BİLİNMESİ GEREKEN .
1-HTML
2- CSS
3- Jquery [Galiba Öyle Yazılıyor : ) ]
4-Php
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLAR PEKİ BUNLARI HEPSİNİ ÖGRENİNCE HACKER Mİ OLUYORUM DİYE SORUCAK ARAKDAŞLAR VARDIR ELBETTE. SON SÖZÜM OLARAK ŞUNU YAZICAGIM VE AKLINIZDA DERİN BİR ŞÜPHE BIRAKICAGIM

1- Bunları Bilince Hacker Deyil Bilgili Biri Olursunuz .

VE SON SÖZÜM : BİÇ KİMSE HACKER MERTEBESİNE ULAŞAMAMIŞTIR !

-GENERAL HACK !
-GENERAL SEO .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.