Hacker okan yeniden video attı

TheOrca

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
427
0
...
Fazla dalga geçmeyin bizi de hackler mazallah böyle şeyler olabilir:

m192dR.jpg

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Lütfen bu çocuğu özürlü ve engelli kardeşlerimizle aynı değerde tutma...
Bu beyinsizin teki.

ScolariS

Yeni üye
8 Kas 2015
46
0
Sen küçük yaşta oyun oynarken nasıl polis asker rolüne kendini kaptırırsın o bu arkadaşta o tarz birşey yapıyor ve kendini tatmin ediyor , bence dalga geçmek yerine yaptığı oyuna ortak olunabilinir .

Son düzenleme:

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
bu kisi sensin adamin 2 videosu var ve koskoca turkiyede nasil buldun ? videonun ilkini gecen hafta yuklemis digerinide 16 saat once elbetteki yuklenir yuklenmez konu acman seni ele veriyor :)

ZheeShorn

Üye
11 Ağu 2015
87
0
bu kisi sensin adamin 2 videosu var ve koskoca turkiyede nasil buldun ? videonun ilkini gecen hafta yuklemis digerinide 16 saat once elbetteki yuklenir yuklenmez konu acman seni ele veriyor :)

dostum ben bunun birinci videosunu google da hacker okan diye aratırken bulmuştum,1-2 ay sonra baktım 2.yi atmış hem neden kendime özürlü diyip hakaret edeyim mantıklı düşün.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.