Hacker olmak için yardım

Pisagorr

Yeni üye
21 Haz 2015
9
0
Arkadaşlar merhaba, yaş 27 istanbuldayım Hacker olmayı gönülden istiyorum, bir kaç araştırma sonucu öğrenmem gereken yazılım prog. olduğunu gördüm bazı şeylerin farkındayım ama yanımda olacak biri veya birilerine ihtiyacım var nerden ve nasıl başlayacağıma dair.

açıkcası benimle ilgilenirseniz çok çok sevinirim.. Sizlerin yardımınıza ihtiyacım var böle internetten araştırıp öğrenmeye çalışmak çok zor oluyor ki, kitap bile aldım :) bu derece hevesliyim

Şimdiden teşekkur ederim sizlere

TesLaHack

Üye
10 Tem 2015
221
0
Siberistan
bende forum da çok vakit geçiyorum bişeyler ögrendim tabi ama bişeyler ögrendikçe ne kadar bilgisiz oldugumuda ögrenmiş oluyorum forumun içinde kaybolacam az kaldı yardımcı olun saldırı timine katılmak istiyorum bu konuda bana ders verecek birisi var mııı ?*

Pisagorr

Yeni üye
21 Haz 2015
9
0
bi çok ekz site içerisndeki konulara baktım ama kafam karısıyor :) bu yuzden öğretecek birine ihtiyacım var gerekirse para bile verebilrm öğretecek olan kişiye :) o derece yani

TesLaHack

Üye
10 Tem 2015
221
0
Siberistan
aslında 5-10 kişilik gruplar halinde gruplar olsa her grubun yöneticisi ilgilense ders verse süper olur tabi buna zaman ayıracak kişiler olması lazım :S

Pisagorr

Yeni üye
21 Haz 2015
9
0
aslında 5-10 kişilik gruplar halinde gruplar olsa her grubun yöneticisi ilgilense ders verse süper olur tabi buna zaman ayıracak kişiler olması lazım :S

aynen ama kimin vakti olabilrki buna bie tabi öğrencek olan doğru insanlarıda seçmek gerek yöneticiler tarafından. mesela önce bir test yapılabilir hangi hacker olmak istedigine dair :) buna göre degerlendirme yapıp ögretilebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.