Hacker Olmak İsteyen Herkez Okusun İstisnasız

ismail3373

Yeni üye
28 Ağu 2008
3
0
bize yardımcı olsanız olmazmııı msn adresınızı bende eklııım oradan daha detaylı konusalım su anda ben bılgısayar teknolojısı bölumu okıcamm yardımcı olursanız sevınırımm

ALLSTARS

Yeni üye
12 Eyl 2009
21
0
Kacker olacak kadar yetenekli birisi olduğumu zannetmiyorum ustadım.. Buraya iki gün önce kayıt oldum ve inanın pc ye format atmasını bile bilmiyordum ama gerçekten pc hakkında bilgi sahibi olmayı istiyorum pc yi bilmeden zaten hacker olucam desem benim aklımdan şüphe etmek lazım.... Bilgilendirici yazılarınızdan dolayı teşekkürler... Allah razı olsun

m.tahir

Katılımcı Üye
26 Eyl 2008
809
0
yaw abi kesinlikle haklısın bakiyorumda yeni üyelik açanların ilk konusu fake msn hack hemde yamuk yumuk bi konu özensiz link bozuk doğru olsada trojen oluyo

sanal_fetih

Yeni üye
18 Eyl 2009
49
0
ŞANLIURFA
ben aslıda saldırmayı savunma olarak görenlerdenim ben kötü niyetli hack yapanlara karşı koymak için bu yolculuğa çıktım elimden geleni yapıyorum sabırlı insanımdır ve bir gün gelecek başaracağım ve bu sitedeki komutanlara teşekkür ediyorum... KOLAY GELSİN

NNSSYYNNCC

Yeni üye
10 Ağu 2009
4
0
bu eğitim hakkında aklıma bir fikir geldi bir yarışma yapalım kazanana en iyi kişi hacki tamamen bildiği kadarıyla öğretsin sonra aynı sekilde o 2 kişi hacki 2 kişiye ogretsin sonra o 4 kişi bir 4 kişiye öğretsin böyle böyle herkez gelişir eminim fakat sorun su ogrenenlerin arasından bilgi sakınan olurmu yada hangisi daha ii ogretir muhabbeti olacaktır elbette her egitim sonra yarışma olsun iyiler herzaman en iyiden ogrensin ayrıyetten ogretmeyenler siteden atılsın nasıl fikir daha da geliştirebilirim bu 1. dkk daki fikirlerim sorun bulursanız yazın fakat cozum bulamayacagımı da zannetmeyin:D:D ona da cozum bulunur

osman__fener

Yeni üye
21 Eyl 2009
2
0
ya ben bu siteye combat atms hilesi indirmek için üye oldum ama bir türlü hile bulamadım bana yardımcı olacak kimsae var mı?

wOrldhack

Yeni üye
10 Eyl 2009
5
0
Yaw arkadaslar HACK OGRENMEYI ISTEYEN USTUNE DUSMELI .. ben bazi konulari 1degil 2degil cok fazla okudum ve bilgi aramaya calistim nasil yapabilirim tabiki burdaki arkadaslarda yardimci olurdu ama birseyi kendin basarmak daha baska demi ve unutmassinda. Ustune dusmessen basaramassiniz.

derodev

Yeni üye
2 Eki 2009
1
0
bana yardımedin lütfen resimlerimi spacesinekoymuş bi manyakk neyapacağımısasırdım omsn yi almam lazımm:'( lütfenn sesimi duyan varsa yardım etsin

st69

Üye
14 Ara 2007
135
0
Selamlar.Yeni başlayanlar videolu anlatım ve yazıları okumaya başlasalar gerisi gelecek.Millet olarak çok sabırsısız her şey hemen okadar kolay olmuyor.Devamlı başka seyler deneyerek yaparak kendimizi geliştirmemiz şart biraz sabır.Kolay gelsin.Tşkrler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.