Hacker sitesi nasıl kurarım ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DevriMTeam

Yeni üye
26 Ocak 2012
16
0
İSTANBUL
arkadaşlar hackteam sitesi kurmak istiyorum bana kaça mal olur ! Ve nereden yaparım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
27 Haz 2010
209
0
free host alırsın 5 tl ye maal olur domainle yada normal hızlı bir host alırsın 200 tl yapabilir. hosta php nin herhangi bir sürümünü kurucaksın ordan ayarlicaksın bu direk yapılabilen birşey değil

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
Hack sitesi kurabilmek için önce şahane bir ekibinin olması gerek işin maddi yönünden çok ekip önemlidir işi bilen ekibin varsa kuruş harcamadan halledebilirsin ve amacına ulaşırsın ...

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Sıfır bilgiyle girilebilecek iş değil kolay lokma olursun.. ama hedef olurum problem yok dersen Wordpress ile başla makaleler dağıt.. :)

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,081
16
ankara
Hacklenecek tabi. Hacklenmeyen mi var.
Kendi adıma ben bile göz atarım .

Eğri oturalım doğru konuşalım değilmi. Tr sitesi hacklemem artık uyarı bile vermiyorum ama büyük sitede gelirse alırım. Hack siteside büyüktür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.