Hackerim Diyorsan Bunu Cözersin... İceri Bak

Penia

Yeni üye
8 Ocak 2013
30
0
Türkiye
edh[BS]n[BS]ba1ds[ENTER][ENTER]
ARKADASLAR ÜSTEKİ YAZIDA NE YAZMAK İSTEMİŞ ALLAH RIZASI İCİN YANYANA YAZARMISINIZ :RpS_blushing: BS VE ENTERLERİ CIKARIRSAK NASI Bİ ID OLUYOR

efref06

Katılımcı Üye
27 Tem 2013
845
0

bad1sdehn

dehnbad1s

s1badhedn

MANTIKSAL OLARAK BUNLAR İNGİLİZCEDE BİR CİSİM VEYA KİŞİ. ANLAMLARI VAR YANİ. ARAŞTIRDIM SENİN İÇİN BENDEN BU KADAR TEŞEKKÜRÜ UNUTMA KARDEŞİM DAHA FAZLA ELİMDEN BİŞEY GELSE YAPARDIM.

Penia

Yeni üye
8 Ocak 2013
30
0
Türkiye
==> edh[BS]n[BS]ba1ds[ENTER][ENTER]awaawf

BURDAN ID EDBA1DS OLDUGUNA GORE SIFRE NEDIR ARKADASLAR BI ONCEL LOGDA ID DEN ONCE SU GELMIS [ENTER]rogaae BURDAN NASIL BI ID SIFRE CIKARABILIRIZ

Penia

Yeni üye
8 Ocak 2013
30
0
Türkiye
barıs kardesım umdum sensın nasıl bı ıd sıfre cıkabılır [enter]rogaae yazan log bundan bi once geldı bıde bunlar geldı bundan nsıl bır ıd sıfre cıkabılır

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
söylemesin kimse yazık birine virüs atmış .bence zarar verme kendine yapılmasını istemiceğin bir şeyi başkasına yapma.bir düşün tekrar çalmadan önce

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.