"HACKERLAR" nasıl Para kazanıyor :P

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
Cümleten selamünaleyküm dostlar
IRL i saymazsak nasıl para kazanıyorsunuz? şu an paraya ihtiyacım var ben de yakında bu işlere girişeceğim ama illegal ve legal arasında çok kaldım bugbounty yapmak ya da yapmamak işte tüm mesele bu :D neyse asıl konu sadece bugbounty mi yapayım veya cc ile mi alışveriş yapayım bugbounty yerine bu sızıntıları satmakla mı ransomware la mı yapmalıyım hepsini yapabiliyorum şu anda ama kafam karışık bir aydınlatsanız olur mu ? Ha bu arada darknet işini zaten söylemiyorum birsürü btc vallet yapıp parayı ondan ona ondan ona aktarıp en son kendi hesabıma aktarsam güvenli olur mu eski hackerlardan yapanları biliyorum .

'Lase

Üye
13 Eyl 2022
208
176
Tanrı Dağı
Bana göre cc'ye hiç bulaşma sonunda her türlü yakalanırsın başın belaya girer siciline sıçrar ilerde iş bulamazsın, yazılım biliyorsan internet sitelerine git şöyle şöyle ben yazılımcıyım uygulama, web site tasarım yapabilirim diyebilirsin, freelancer olabilirsin. Veya dediğin gibi bugbounty üstünde çalışabilirsin. Ama web site üzerinde izinsiz tarama vs. Yapmak suç bunu'da aklında bulundur.

17 May 2022
102
30
Hocam ticaret yapabilirsin. Para karsılıgında sosyal medya felan calabilirsin.

Simdilik bunlar geldi aklima..

Web hack yapabiliosan script indirip satabilirsin.

Razinax

Üye
6 Eyl 2022
53
23
En iyisi eğer illegal yapacaksan bir websitesi oluştur örneğin turkcell kontür yükleme ucuz diye trafik yönledirip üste çıkar ve gelenlere phishing yap.
Legal yapacaksan bir web site kur ve sat,kurumlara iş ilanları ver vb. elimde bir döküman vardı bunula alakalı bulursam atarım.

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
En iyisi eğer illegal yapacaksan bir websitesi oluştur örneğin turkcell kontür yükleme ucuz diye trafik yönledirip üste çıkar ve gelenlere phishing yap.
Legal yapacaksan bir web site kur ve sat,kurumlara iş ilanları ver vb. elimde bir döküman vardı bunula alakalı bulursam atarım.
Eyvallah fikir için sağol

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
Tanımadığın insanları mağdur ederek paralarını çalmalısın bence dostum.
Vicdan azabı çekmektense bence de böylesi iyi ama Türk'lere de yapmak pek benlik değil ancak zorunda kalırsam yaparım azıcık gözleri açılsın insanların bizzat ailemden birinin kredi kartı çalınıp 300 tl çekildi yaklaşık

connec

Anka Team Junior
5 Nis 2022
1,108
1,069
Vicdan azabı çekmektense bence de böylesi iyi ama Türk'lere de yapmak pek benlik değil ancak zorunda kalırsam yaparım azıcık gözleri açılsın insanların bizzat ailemden birinin kredi kartı çalınıp 300 tl çekildi yaklaşık
Olum ironi yapıyorum. Ne işin var ccyle felan. Git kendini geliştir. Emeğin yanında para da gelir illaki.

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,136
833
hack işinde tr de zor para kazanırsın çünki adamlar hacking'e değer vermiyor yani duyarlı değiller.
ama insanların veya şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayan programlar yapıp satabilirsin ama buda çok nadir her alıcı bir şirket şartı koyuyor .)

ablayhacker10

Yeni üye
12 Nis 2021
17
5
bursa
bu bir tavsiye değildir...
mesela bir adam geliyor sana diyorki bir site var 1 - 4k arası para vericem diyo ama bu siteyi (vb) batlat diyo sen patlatıyorsun paranı alıyorsun

Aesu

Yeni üye
2 Eyl 2022
13
5
Artık bugbounty cc olayları hikayede kaldı. Bu işe ilk girişenler aldı başını yürüdü sefasını sürüyor cefası girişmek isteyenlere kalıyor. Null vb. işler yabancı platformlarda iş yapıyor. Null scler vs. ile uğraşıp az oynayıp değiştirip satarsan ufak fiyatlara pek sorgulanmıyor hem de zaman harcatmıyor öyle fazla. Aşırı bir illegalitesi de yok.

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
Artık bugbounty cc olayları hikayede kaldı. Bu işe ilk girişenler aldı başını yürüdü sefasını sürüyor cefası girişmek isteyenlere kalıyor. Null vb. işler yabancı platformlarda iş yapıyor. Null scler vs. ile uğraşıp az oynayıp değiştirip satarsan ufak fiyatlara pek sorgulanmıyor hem de zaman harcatmıyor öyle fazla. Aşırı bir illegalitesi de yok.
Eyw fikir için cc konusunda hakkin var ama bugbounty aslında o kadar yaygin değil ülkede :D zaten az veriyorlar açık bulursam satarım diger konuda haklısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.