Hackerlar nerde sohbet ediyorlar

CesurKing

Üye
1 Tem 2015
57
0
(cozulmedi) Hackerlar nerde sohbet ediyorlar

hhakerların chat siteleri lazım verebilen versiz hacker olmama az kaldı birde dark net deep web nedir

Son düzenleme:
28 Ocak 2016
131
0
Dark web dediğini araştırdım biraz ama girmeye cesaret edemedim tor browser dan giriliyor çeşitli linklerden yola çıkarak sitelere ulaşıyorsun uyuşturucu silah alım satım, işkence videoları,çocuk *****ları hatta oluşan suikast ekibi girmek için ingilizceyi iyi bilmen lazım yoksa bir şey anlamazsın bir de girmek istersen nasıl girilir iyi araştır fazla takılırsan seni takibe felan alıyorlarmış

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Birşey daha soracağım mesele c# bir kod 100 satırken delphi de 1 satır işte hangi dil hangi alan içşn daha kullanışlı

Bu ne geliştirdiğine bağlı.

Her dilin kendine özgü üstün yanları vardır.

Mesela Perl metin işleme konusunda çok iyidir.

Php ilede hesap makinesi yapılabilir c# ilede ama Php websitesi geliştirmek için tasarlanmıştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.