Hackerlığa Başlamak İstiyorum

VoldemortunBurnu

Yeni üye
1 Ocak 2016
2
0
Öncelikle herkese merhaba THT sakinleri...Bu konuyla alakalı forumda başka yazıları da okudum ama ben sizden daha basit ve kısa bir açıklama isteyecektim açıkcası kafam biraz karıştı.Sizden isteğim hacker nasıl olabiliceğimi, nasıl başlamam gerektiğini , hangi yazılım dillerini öğrenmem gerektiğini söylemeniz. Şu an hali hazırda bir tane yazılım dili biliyorum o da HTML . HTML bilmeyeni dövüyorlar zaten o ayrı konu :RpS_biggrin: amacım bir lamerden çok daha fazlası olup kendimi geliştirmek ve ülkem adıma bişeyler yapmak. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.