Hacker'lığa Giriş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RomeRRo

Üye
13 Şub 2011
107
3
Selamın Aleyküm .

Dostlarım , abilerim , kardeşlerim .

Yıllardır THT 'ye üyeyim arada girer yapılan operasyonlara bakar gurulanır , arada yardım almak amaçlı forumlara bakarım .
Sizlerden bir ricam olacak .

Hacker' olmak için evet biliyorum uzun bir yol var ancak , sizlerin önerisi nasıl olur ? Sıralamak gerekirse eğer önce şundan şundan başla bunları öğren ve şunlarla devam et diyeceğiniz konular nelerdir ? Matematiğim , mantığım iyidir ancak işten güçten daha yeni buna sıra geldi . :)

Şimdiden vereceğiniz destek ve cevaplar için çok teşekkür ediyorum .

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,396
7
2,017
Bu tarz (bilgi) konular açmadan forum analiz edilse cok daha faydali bilgilere ulasilacagini biliyormusun.

Lütfen forumu gezelim

TimuHack

Uzman üye
15 Mar 2017
1,856
5
New York
Merhabalar , gerçek bir hacker olmak için Python dilini öğrenmeniz lazımdır. Çünkü neredeyse her türlü hack programı Python ile yazılıyor. Kali Linux'a geçmen lazım temelleri öğrendikten sonra. Hem hack tool kullanımı daha kolay hem sana serbestlik tanıyor. Udemy gibi platformlardan hackerlık kurslarına bakabilirsin. Bizim forumumuzda ise https://www.turkhackteam.org/#turkhackteam-under-ground kategorisinde ilgili konular var. Aklına takılan soruların olursa özel mesaj atabilirsin.

Başarılar , İyi Forumlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.