Hackerlığa Nerden Başlamalıyım?

isimsiz suskun

Yeni üye
28 Eki 2019
2
0
Merhaba Öncelikle Ben daha yeni katıldım
ama yani nerdeyse bişey bilmiyorum gibi bana yardım edecek bu konuda

Moderatör tarafında düzenlendi:

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
Cevap: Yardım

Hiç bir şekilde kimse sana sosyal medya yada telefon numarası vermez, yav verse kendilerini ifşa ederler o yüzden kimse sosyal medyadan ve telefon numarasıyla size vermezler.

Ayrıca konu yanlış yerde her bir sorunun varsa mesajınızı düzelterek yada bir kişiden modlardan üyelerden özel mesaj atarak yardım alabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.