Hackerliğe giriş hakkında

3 Haz 2017
144
1
Merhaba Arkadaşlar Ben Web Hackinge Merak Sarmış Biriyim Amacım Web Hacking İle Tüm herşeyi Kavramak. Herkes Sql Veya Brute Diyor Arka Planda brute çalışıyor ama sql de ne yapacagımı bilmiyorum yardımcı olabilicek biri olursa sevinirim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Benim düşüncemi sorarsan hackerlığa bence fazla özenme.....Çünkü sana getirisi olmayan bir uğraş ama illa birşeyle uğraşmak istiyorsan Craker olmayı dene....Böyle sıfırdan programlamayı birinci elden öğrenebilir.Veya benim gibi zaralı kod yazarı olursun ve masum pc kullanıcılarını kötü niyetli hackerlardan koruyabilirsin.(en azından bir misyonun olur.)

TRWE_2012
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme)

3 Haz 2017
144
1

Hocam Herkes Diyor İşte de Wep De Nerden Başlamalıyım.

temel kavramlardan başla.
ne gibi mesela

Benim düşüncemi sorarsan hackerlığa bence fazla özenme.....Çünkü sana getirisi olmayan bir uğraş ama illa birşeyle uğraşmak istiyorsan Craker olmayı dene....Böyle sıfırdan programlamayı birinci elden öğrenebilir.Veya benim gibi zaralı kod yazarı olursun ve masum pc kullanıcılarını kötü niyetli hackerlardan koruyabilirsin.(en azından bir misyonun olur.)

TRWE_2012

Tavsiyen İçin Saol Ama Benim Amacım Wep Hacking ::)

Moderatör tarafında düzenlendi:

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'

TRWE_2012

:D yanlış bence en güzelini onlar kazanıo rahat ol :D takılıolar
arabalarla manitalarla paralarla :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.