Hackerlığı anlatan video serileri ve kitap isimleri lazım arkadaşlar

ahmet0327

Üye
10 Haz 2016
92
0
Arkadaşlar ben pek yeni değilim bu konuda uğraşıyorum ama her kafadan bi ses çıkıyo derler ya vıdeolardada oyle bana adam akılı bi ders serisi lazım sitede vardı onun için bi konu ama bulamadım bana bi video serisi birde bu konuyu anlamanını en iyi yolu kitaplar anlaşılan bu konuyla ilgili olan kitap isimlerini:confused::confused: söylermisiniz

Drve

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
557
0
Arkadaşlar ben pek yeni değilim bu konuda uğraşıyorum ama her kafadan bi ses çıkıyo derler ya vıdeolardada oyle bana adam akılı bi ders serisi lazım sitede vardı onun için bi konu ama bulamadım bana bi video serisi birde bu konuyu anlamanını en iyi yolu kitaplar anlaşılan bu konuyla ilgili olan kitap isimlerini:confused::confused: söylermisiniz
HACKING INTERFACE bu kitabı bi araştır

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
Ömer Çıtak'ın Ethical Hacking kitabı güzeldi fakat kitap almadanda halledebilirsin. Burada ve internette kitaptan daha fazla kaynak var. Ayrıca Türkçe kitapların çoğuda ingilizce kaynaklardan çevrilip yazılıyor.

ahmet0327

Üye
10 Haz 2016
92
0
Ömer Çıtak'ın Ethical Hacking kitabı güzeldi fakat kitap almadanda halledebilirsin. Burada ve internette kitaptan daha fazla kaynak var. Ayrıca Türkçe kitapların çoğuda ingilizce kaynaklardan çevrilip yazılıyor.

aslında doğru ama çok içe içe girmiş bazı yerlerde düzgün bi seri arıyodum hem seri hemde kitap isimlerini bilenlere sorım dedım halada bakıyorum siteye düzgün tam bişi bulmak için düzgün olnaların coğu yarıda bırakılmış:RpS_huh:

8atahan

Üye
2 Ara 2007
95
0

Hocam bu iş bence kitaplardan öğrenilir şurda burda bulduğumuz videolar bu için maximum %30 u . Çünkü copy paste oluyor olay kod bilgisi işlem bilgisi olmadan ... Tabiki yabancı kaynaklar kullanmak en mantıklısı , adamların cilt cilt kitapları var ..

ahmet0327

Üye
10 Haz 2016
92
0
Hocam bu iş bence kitaplardan öğrenilir şurda burda bulduğumuz videolar bu için maximum %30 u . Çünkü copy paste oluyor olay kod bilgisi işlem bilgisi olmadan ... Tabiki yabancı kaynaklar kullanmak en mantıklısı , adamların cilt cilt kitapları var ..

bak arkadaş dediğim şeyi anlatmış haklıda ama yabancı kaynaklardan kastın tam olarak ne kardeş bizde bilelim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.