hackerlik konusunda yardıma ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

huseyin02

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
373
0
ben acemiyim arkadaşlar aranızda bilen birileri bana birşeyler öğretirse minnetar kalırım.

huseyin02

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
373
0
evet sen üstadsın sen ara dedğin zaman ben beklerm sorun yok. sen bana gün zaman saat söylersen her mzna gelirim yeter ki birşeyler öğreneym. ilgilendğin için sağol yenilerim.

TeRRoRBLaDeR

Katılımcı Üye
22 Ağu 2011
322
0
YeraLTıNDaN
Tmm ama ben üstad falanda değilim Hackerlık Hakkındada Öyle Pro Falan Değilim Ama Bildiklerimi Sana Anlatacağim.İnternetDowloadManeger Yüklümü Program Kota Sınırsızmı

huseyin02

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
373
0
evet kardeş yüklü ve snırsız

margu kardeş valla çok uğraştm forumlarda o kadar mesaj attm kimse yardmcı olmuyor havij ve turkojan prorat fake yapma uğraştm ama sorunlarmı yazıyorm kimse yanıtlamıyor hergün bakıyorm bi derdmden anlasan hemen söylerdn herşeyi

Moderatör tarafında düzenlendi:

huseyin02

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
373
0
video derslerini inceledm hep ama sorunlar çıkıyor yazıyorum konunun altına kimse cevap vermiyor

havijde şifre ve kullanıcı adını buluyorm ama admn panelini ararken birsürü panel adresi çıkıyor 400 den fazla çok denedm ama hep çok panel çıkıyor

baktm oralara ama sorunlarm var ve şimidye kadar kimse yardmcı olmadı ve hep güncel olarak takip ediyorm

TeRRoRBLaDeR

Katılımcı Üye
22 Ağu 2011
322
0
YeraLTıNDaN
==>KardeŞ FLood Yapmamam İçin Ne Olur Mesajımın Ardından Mutlaka Mesaj Gönder
==>Bir Şey Yazdıktan Sonra 10 sn Aralıkla Sayfayı Yenilersen (f5) işimiz Kolaylaşır Ne Olur Bunları Bi dikkate Al

TeRRoRBLaDeR

Katılımcı Üye
22 Ağu 2011
322
0
YeraLTıNDaN

huseyin02

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
373
0
konuyu nereye attğmı bilym valla ama dedğim sorunla karşlaştm işte

bunu metin belgesne kaydettm şimdi kafam braz dağnk ama sabah hepsini okuyacağma söz veryrm

huseyin02

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
373
0
kardeş benm sennle irtibatı kaybetmemem lazım sana nasıl ulaşrm inat ettim öğrenecğim bu işi. ben yazıyorum nasıl flood oluyo ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.