Hackerlik ögrenmek istiyorum yardım ederseniz sevinirim !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bokemon

Yeni üye
10 Nis 2012
25
0
Arkadaşlar hacker olmak istiyorum ama bir türlü yardım alamıyorum. THT de sırf hackerlik icin kuruldugu icin burdan yardım almaya düşündüm. :RpS_biggrin:

faftir

Katılımcı Üye
8 Eki 2012
789
0
hack mı öğrenmek istiyorsun al sana hack yeri gir araştır öğren bu abc değilki alfabe gibi öğretelim gir bak herşey var pc yi hacklemek istiyorsun trojan virüslere bak sitemi hackleyeceksın web server güvenliğine bak bakda bak :D

Angel Lesi

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
453
0
Tamam hackerlık öğrenmek istiyorsun eyvallah ama hangi bölüm ? Rat - keylogger mı , site hack mı vs. ne yani ?

hacker olmak istiyorum diyen adama bölüm soruyorsun :)
adam zaten ne olmak istediğini bilse ona göre çalışır ve bu derece acemi konu açmaz :)
kardeşim önce bilgisayarın altını üstüne getir sürekli karıştır yeni şeyler öğren forumda takıl bilgilere bak bilgisayarın sistemini tanı..
hiçbir sistemi bilmeden kıramassın unutma...
detaylara girmiyorum çünki bunları yapınca zaten otomatik kendin ilgi duyduğun alanda kendini geliştirceksin...
hiç pes etme azmet.. Sabırsan sonra seni çok büyük bir zevk bekliyor ;)
yaşın küçükse derslerine çalış hackerlık kaçmıyor...

By-Kararuh®

Uzman üye
30 Tem 2012
1,987
2
Kardeşim belki burada hiç kimse birinden yardım alarak öğrenmemiştir . Mesela ben ; herkese öğretin öğretin dedim öğretmediler ben de kendi çabamla birşeyler yapıyorum :) Önceki konularıma bakabilirsin :) 100'e yakın hackım var . Ama buna en çok katkı bu forumundur . Hemen kayıt olduğun gibi hacker olmak istiyorum yazmışsın . Biraz gir dolaş keyfine bak . Yavaş yavaş . :)

adam zaten ne olmak istediğini bilse ona göre çalışır ve bu derece acemi konu açmaz :)

Ne alaka ? Bende hackerlığa başlamadan önce rat - keylogger vs gibi terimleri biliyordum . Hacker olmak istiyorsa önce terimleri öğrenmesi gerekir .

Son düzenleme:

Bokemon

Yeni üye
10 Nis 2012
25
0

kardeşim önce bilgisayarın altını üstüne getir sürekli karıştır yeni şeyler öğren forumda takıl bilgilere bak bilgisayarın sistemini tanı..
hiçbir sistemi bilmeden kıramassın unutma...
detaylara girmiyorum çünki bunları yapınca zaten otomatik kendin ilgi duyduğun alanda kendini geliştirceksin...
hiç pes etme azmet.. Sabırsan sonra seni çok büyük bir zevk bekliyor ;)
yaşın küçükse derslerine çalış hackerlık kaçmıyor...

Çok haklısın bunun için teşekkürler.

Keylogger Terimini biliyorum Trojan vb. bilmiyorum :RpS_bored:

EmReGs556

Katılımcı Üye
17 Eki 2010
314
0
Torjanda Öyle Birşey. Kardeşim. Önce Bölümünü Seç. Sitmi Hacklemek İstiyorsun ? face msn VEya Çar Çalmakmı Hangisi ? :D On aGöre Yardım Edelim.

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
İlk Olarak Web Server Güvenliğinde Dolaş Forumu Altına Üstüne Getir Hack Videoları İzle ben 1 Bucuk Sene Önce Programlamaya Başlamadan Önce Full Video İzler Kodların Mantığını Çözerdim Şimdide Uzmanlık Alanım ve Çok Seviyorum :) Ful Hack Videolarını İzle Pratik Yap Kolay Açıklardan Başla :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.