Hacker'lik Ve Kendini Geliştirme

Forritari

Üye
5 Mar 2016
121
0
28
TURKEY
Eee süper o zaman herseye yolunda neden konu acıyorsun o zaman guzel kardesim.Merak ediyorum ne gibi aciklar biliyorsun veya hic exploit yazdinmi ?

Sana tavsiyem ingilizceni gelistir turkcede kaynak sıkıntısı var.inanilmaz kaynaklar var ingilizce.

hacker dediğin her siteyi hackleyebilir her istediği siteyi ama ben mesela fbi yi hackleyecek bilgilere sahip olana kadar uğraşmam gerek..

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
Python'da hava durumunu gösteren bir script yap desem yapamazsın, her şeyi öğrendim diyorsun..

ByRecLife

Yeni üye
12 Ağu 2015
32
0
Öğrenceğin bişeymi kalmadı? ne kadar başarılı hacker olursan ol bilgi sınırsızdır, bari tüm dilleri biliyorum deseydin :D

Forritari

Üye
5 Mar 2016
121
0
28
TURKEY
Python'da hava durumunu gösteren bir script yap desem yapamazsın, her şeyi öğrendim diyorsun..

Sen Benim Oğlum Yaşındasın Evladım Boş Boş Yorumlar Yapma Bu Yorumların Yüzüne Banlandın Halen Bu Sistemdeki Kişileri Bıktırmak İçin Herkese Saçma Sapan babası bellisiz ler gibi yorumlar yapıyorsun..

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
Sen Benim Oğlum Yaşındasın Evladım Boş Boş Yorumlar Yapma Bu Yorumların Yüzüne Banlandın Halen Bu Sistemdeki Kişileri Bıktırmak İçin Herkese Saçma Sapan babası bellisiz ler gibi yorumlar yapıyorsun..

Oğlun?
Peki, madem konu dışına çıkıyorsun konuya tekrar dönelim "heçkır bey", WWW'da öğrenmediğim bir şey kalmadı demiştin yanılıyor muyum?
O zaman C ile basit bir hesap makinesi yap, dersem anında yapman gerekirdi değil mi?
Veya herhangi bir dil ile herhangi bir şeyi rahatlıkla yapardın, şimdi neymiş?
demek ki her şeyi öğrenememişsin..
Heh şimdi kendimi haklı çıkarayım derken "Ben senden mi öğrenecem ulan!" dersen de hiç umurumda bile değil, istediğini de..

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
hacker dediğin her siteyi hackleyebilir her istediği siteyi ama ben mesela fbi yi hackleyecek bilgilere sahip olana kadar uğraşmam gerek..

Heeeeee o zaman çok ugrasman gerekecek web app aciklari gayet uyi bilmen gerek waflar nasil bypass edilir felan

Mesela zamanini tam hatirlamiyorum turkguvenligi fbijobs'ı SQLi ile hacklemişti sana kendine bir hack laboratuvarı kur orda aciklar nasil exploit edilir bir kavra.Yabanci guvenlik arastirmanlarinin bloglarinda takil youtube kanallarina abone ol.Exploit-db'den dokuman indir.Blackhat-Defcon bu gibi hacking konferanslarıni izle.

Belki buna cogu kisi karsi cikacak ama forum bos is bir srymi merak ettin git bit forumdan oku kavra ama forumlarda vakit gecirme zaman kaybi sen bu konuyu yazarken kim.bilir kac tane hacking dokumani okumus olacaktin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.