Hackerlık Yardım

JorinXX

Yeni üye
9 Haz 2016
3
0
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var bu soruna girmeden önce sorunum ile ilgili bir sürü yazı var ama çok bir şey elde edemiyorum bu arada konum ile ilgili şöle bir uyarı vardı affola

Slm arkadaslar THT Yardım Merkezine hacker olmak istiyorum nerden başlayabilirim tarzı açılacak konular dikkate alınmadan silinecektir...

ama sorun biraz farklı çogu forum konusunda genellikle işte şu programlama dilini ögren şu açıgı
işte port ,exploit script bir sürü böyle şeyler var ama araştırıyorum deniyorum ama olmuyor, 2,3 haftadır elde var sıfır ne yapacagım, işte web tabanlı dillerde var. asp açıgı filan var deniyorum olmuyor lamerligin ne oldugunu biliyorum lamerlikten de sakınıyorum. nereden başlıyacagımı bulamıyorum bulsam da işe yaramıyor bana ayrıntılı bir şekilde işte şu şöyle unu ögren şunu yap
şu dili ögren işte terimlerini onu bunu yazabilirimi lütfen zahmet olmazsa hepsini okurum yeterki bilgisi olan biri yazsın şimdiden teşekkür ediyorum.

Joymak

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
394
0
28
Adıyaman
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var bu soruna girmeden önce sorunum ile ilgili bir sürü yazı var ama çok bir şey elde edemiyorum bu arada konum ile ilgili şöle bir uyarı vardı affola

Slm arkadaslar THT Yardım Merkezine hacker olmak istiyorum nerden başlayabilirim tarzı açılacak konular dikkate alınmadan silinecektir...

ama sorun biraz farklı çogu forum konusunda genellikle işte şu programlama dilini ögren şu açıgı
işte port ,exploit script bir sürü böyle şeyler var ama araştırıyorum deniyorum ama olmuyor, 2,3 haftadır elde var sıfır ne yapacagım, işte web tabanlı dillerde var. asp açıgı filan var deniyorum olmuyor lamerligin ne oldugunu biliyorum lamerlikten de sakınıyorum. nereden başlıyacagımı bulamıyorum bulsam da işe yaramıyor bana ayrıntılı bir şekilde işte şu şöyle unu ögren şunu yap
şu dili ögren işte terimlerini onu bunu yazabilirimi lütfen zahmet olmazsa hepsini okurum yeterki bilgisi olan biri yazsın şimdiden teşekkür ediyorum.

Benimle iletişime geç kardeşim yardımcı olcam sana

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
Programlamadan başla ve 2,3 haftada bir şey öğrenemezsin zaten adamlar yıllarını veriyor 2,3 haftada onlar gibi olmak mümkün değil. Yani Programlama bilmelisin ondan sonra gerisi gelir.

groks

Yeni üye
21 Eyl 2012
24
0
bu hackerlık dersini vip üyelik alsak ve kendimizde çalışsak en kısa sürede ne kadar zaman da başarabilliriz yani kendimiz bişeyler yapmaya ne aman başlarız

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
bu hackerlık dersini vip üyelik alsak ve kendimizde çalışsak en kısa sürede ne kadar zaman da başarabilliriz yani kendimiz bişeyler yapmaya ne aman başlarız

Hacker olman yıllarını alır fakat bilgisayardan iyi anlayan biri olmak için 4-5 ay yeterli fakat hacker lık çok ayrı bir konu yıllarını vermelisin. Öyle filmlerdeki gibi yeşil ekranlarda rastgele tuşlara basmakla hacker olunmaz.

escapist

Uzman üye
2 Nis 2016
1,781
1
Uzay
merhaba arkadaşlar bir sorunum var bu soruna girmeden önce sorunum ile ilgili bir sürü yazı var ama çok bir şey elde edemiyorum bu arada konum ile ilgili şöle bir uyarı vardı affola

slm arkadaslar tht yardım merkezine hacker olmak istiyorum nerden başlayabilirim tarzı açılacak konular dikkate alınmadan silinecektir...

Ama sorun biraz farklı çogu forum konusunda genellikle işte şu programlama dilini ögren şu açıgı
işte port ,exploit script bir sürü böyle şeyler var ama araştırıyorum deniyorum ama olmuyor, 2,3 haftadır elde var sıfır ne yapacagım, işte web tabanlı dillerde var. Asp açıgı filan var deniyorum olmuyor lamerligin ne oldugunu biliyorum lamerlikten de sakınıyorum. Nereden başlıyacagımı bulamıyorum bulsam da işe yaramıyor bana ayrıntılı bir şekilde işte şu şöyle unu ögren şunu yap

aynı derteyız kardesım :(

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Arkadaşlar lütfen emin olmadığınız konu hakkında bilgi vermeyelim. 2-3 yılda falan hacker olunmaz. Çoğu programlamayı web dillerini pentestleri artık gözün kapalı bilmen gerek tam bir "hacker" olmak için. Bu da imkansız. Ancak kendine bir alan seçer uzmanlaşırsın. Ben kendime webhacking ve hızlı, basit diliyle python dilini seçtim. Orası sana kalmış

JorinXX

Yeni üye
9 Haz 2016
3
0
Zahmet edip bir yazı bile yaza arkadaşlara teşekkür ediyorum,en azından kafamda bir şeyler oluştu
bir şeyler düşünüyorum tekrardan herkese teşekkür ediyorum bu konu galiba daha fazla ilerlemez
konuyu kapatıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.