Hackermisin ?

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Ben Kendimi Asla Hacker Olarak Görmedim Sadece Meraklarımı Gideriyorum Ve Gerçekten Kendini Hacker Olarak Gören Çok Kişi Var Hiç Bir Zaman Onlarında Hevesini Kırmadım Belki Bir Gün Onlarda Başarılı Hacker Olabilir ;)

hackerdarkface123

Yeni üye
13 Eyl 2012
34
0
Edirne
Olum Kimse Cok İyi PC bİliyor Diye Kendine Hacker Dememeli ! Ama Türkiyede Çok Var (Lamer)
Tamam Bir Zamanlar Bizde Lamerdik Ama Gelişmeden Hackerim Demek Yanlış Oluyor ...

berke009

Katılımcı Üye
13 Kas 2011
275
0
Bazılarında şöyle bir mantık var:

+Sen Site Hackleyebilirmisin ?
-Hayır Ben Yazılımcıyım
+ Ozaman Hacker Deilsin.

Bu Mantık ytanlış bence.Her türlü hacker vardır.Site hackleyende hackerdır, virüs yaapanda, siteleriden bilgi kaçıranda, undetec yapanda.....vb.

Nedense bazılarıda "hacker" değil "hackercı" kelimesini kullanıo buda gıcık bir durum :)

Bana oturduğum yerde çok karışıyolardı biri ile tanıştım (ismi saklı kalsın siteden değil )
Ve beni çok acayip bir şeylerle tanıştırdı ve birden bire yazılım yazmaya site hacklemeye keylogger atmaya başladım bu yüzden sitede dalga geçiliyor benle ben onların acesini ln hacklemiştim sonra da benden hep hackerci bana öğretsene hileleri ver gibi şeyleri söylüyorlar :D kader bana metin2 yang çal bile diyen var bişi bilmeden konuşuyolar ve ben gıcık oluyorum

berke009

Katılımcı Üye
13 Kas 2011
275
0
Bana oturduğum yerde çok karışıyolardı biri ile tanıştım (ismi saklı kalsın siteden değil )
Ve beni çok acayip bir şeylerle tanıştırdı ve birden bire yazılım yazmaya site hacklemeye keylogger atmaya başladım bu yüzden sitede dalga geçiliyor benle ben onların acesini ln hacklemiştim sonra da benden hep hackerci bana öğretsene hileleri ver gibi şeyleri söylüyorlar :D kader bana metin2 yang çal bile diyen var bişi bilmeden konuşuyolar ve ben gıcık oluyorum

sitedereken oturduğum yer

14 Ağu 2012
59
0
Gerçekten güzel olmuş. Bende Delphi' ye başlamak istiyorum. Web hackingden daha çok ilgimi çekiyor program yazmak :)

TheNight

Üye
29 Tem 2012
185
0
Güzel açıklamışsın emeğine sağlık.
THT de hackerim diye övünenlerin bu yazıyı bi okuması gerek.

Black Mamba

Kıdemli Üye
22 Eyl 2012
2,056
0
İstanbul
bu makaleyı biri daha acmıstı burda..ve hala sabıt..hacker olmak cok zor vesselam..o kadar kod bilmek,kod dili bilmek ,kavramak,uygulamak..her babyıgııdn harcı degıl..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.