Hacking aracı yazıyorum, yazdığınız tooları atar mısınız?

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
414
2
195
Ruby, python, C, C++ gibi dillerde yazdığınız tooları yazar mısınız. Yazdığınız kodları açık kaynaklı uygulama haline getirip vericeğim. Şuanlık sızma, exploit, açık bulma gibi kodlar yazdım. Yardımcı olur ve kendinize özel toolar yazıp kodu eklerseniz çok güzel olur ve altınsa imzanız ve kullanıcı adınızı yazarım. Yardımcı olmak istiyenler yazsın bunu yayın.

aytlogo

O Şimdi Asker!
20 Kas 2019
862
1,174
Sanal
gnomqbs.png

Python ile yazdım ama henüz bitmedi biraz ara verdim daha ekliyceğim çok seçenek var

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
414
2
195
gnomqbs.png

Python ile yazdım ama henüz bitmedi biraz ara verdim daha ekliyceğim çok seçenek var
Merhaba bende bu tür aşamalar yazıyorum. Arayüzünüz ciddi anlamda iyi ama bu tür kodları yazmayı nereden öğrendiniz? Ellerinize sağlık.

Arkadaşlar kali linuxtaki gibi toolar olsun onun en büyük özellikleri bu bence tooları fazla ve kaliteli olması.

aytlogo

O Şimdi Asker!
20 Kas 2019
862
1,174
Sanal
Merhaba bende bu tür aşamalar yazıyorum. Arayüzünüz ciddi anlamda iyi ama bu tür kodları yazmayı nereden öğrendiniz? Ellerinize sağlık.
python öğrenerek başladım sonra başka toolları inceledim ve çalışma mantığını çözüp kendi toollarımı yazmaya başladım son projem olan windows cmd ile online chat aracı yaptım

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
414
2
195
python öğrenerek başladım sonra başka toolları inceledim ve çalışma mantığını çözüp kendi toollarımı yazmaya başladım son projem olan windows cmd ile online chat aracı yaptım
Ellenize sağlık, bu tür insanlar görünce mutlu oluyorum. Bir tek bende böyle düşünmüyor muşum gibi.

27 Ağu 2022
85
1
39
cdisc1z.png

- Hey gidi günler :D millet terminalden exploit atmaya çalışırken işi baya ilerletip dalgasına vurmaya başladığım zamanlardı. Yazdığım exploiti, gui bölümüne taşımıştım. Gui exploit henüz görmedim piyasada. Genelde yine terminal üzerinde çalışan yaygın.

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
414
2
195
cdisc1z.png

- Hey gidi günler :D millet terminalden exploit atmaya çalışırken işi baya ilerletip dalgasına vurmaya başladığım zamanlardı. Yazdığım exploiti, gui bölümüne taşımıştım. Gui exploit henüz görmedim piyasada. Genelde yine terminal üzerinde çalışan yaygın.
Elinize sağlık😀

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
414
2
195
cdisc1z.png

Dm üzerinden kod paylaşmayı düsünebilir misiniz?

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
414
2
195
Merhaba, BunjoThe - Overview bu benim github hesabım içinde port tarama hash kırma ve çoklu araç takımı bulunduran projelerim var inceleyebilirsin faydası olması dileği ile
Merhaba, BunjoThe - Overview bu benim github hesabım içinde port tarama hash kırma ve çoklu araç takımı bulunduran projelerim var inceleyebilirsin faydası olması dileği ile...
Çok saol yardımcı olduğun için
...

Benim toola benziyor eline sağlık.👍
Merhaba merakımdan soruyorum ss atabilir veya dmden kod paylaşabilir misiniz isterseniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.