Hacking Eğitim Videolarınız Var Mı_?

ardaduyan

Yeni üye
28 Mar 2020
4
0
Arkadaşlar merhaba;

Siteye yeni üye oldum. Biraz ilgimi çektiği için aslında öğrenmek istiyorum bazı şeyleri.

Sentry MBA, SQL li Dumper, Slayer Leecher, Dorks Generator gibi programların eğitimi gibi izleyebileceğimiz bir arşiviniz var mı _??? Veya bunları öğrenmek için nereden başlamalıyım _?

Yol gösterirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Saygılar...

MaliTR

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
333
7
Video bulmak kolay iştir zaten bazılarının uzun uzun eğitimi yok.
Size tavsiyem mesela googlea "Sentry MBA THT" yazdığınız zaman tht deki tüm konularına ulaşabiliyorsunuz ve videolara göre daha eğitici oluyor bence.
Çoğu zaman ben bilmediğim konuları saçmasapan sitelerde araştırmak yerine tht adını kullanıp önceden açılmış yardım başlıklarıyla çözüm buluyorm.

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Merhabalar videolar youtubede,googlede dolaşmaktadır ama forumumuzda araştırma yaparakta eğitimlere ulaşabilirsiniz ayrıca THT dergidede bazı eğitimler gördüm iyi forumlar dilerim.

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir
Sadece videoya bağlı kalmak çok da sağlıklı olmaz. TürkHackTeam Resmi Youtube Kanalında zaman zaman eğitim videoları paylaşılıyor. Forumda açılan konuları sürekli okuyabilirsin. Aynı zamanda dergilerimizi okumadıysan onları da okumanı tavsiye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.